Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

6 грудня
Безрук Т.О.
Габор С.Т.
Павлюк М.С.
Яворенко К.Ю.

7 грудня
Дутчак В.Д.
Клим О.Д.
Кривчанська М.І.
Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

8 грудня
Бицко Н.І.
Тюлєнєва О.А.

9 грудня
Колюбакіна Л.В.
Рандюк Ю.О.

10 грудня
Вербівська Р.М.
Ортеменка Є.П.

11 грудня
Колоскова Р.П.
Лакомова О.І.

12 грудня
Бахмач Т.В.
Бойко Ю.І.
Давиденко І.С.
Сопова І.Ю.

13 грудня
Сивокоровська В.О.

14 грудня
Чернявська Г.В.

15 грудня
Аністратенко А.В.

16 грудня
Кравченко О.В.
Краснюк М.І.
Надводна В.К.
Сегедіна М.І.

17 грудня
Лазарюк М.В.
Малишевський І.О.
Савіч В.О.
Скрицька Н.В.

18 грудня
Іванова О.М.
Вівсянник О.Й.
Гайдич Л.І.
Попович А.І.

19 грудня
Вацик М.З.

20 грудня
Глинський І.Д.
Давидова Н.В.
Костащук В.В.
Топоровська О.Ф.
Трефаненко І.В.

Спогади викладачів БДМУ про студентське життя

П'ятниця, 17 листопада 2017 17:19

Продовжуємо публікації з нагоди Міжнародного дня студентів. Ми переконані, що теперішнім студентам завжди було цікаво, а яким же було студентське життя їх викладачів та які найяскравіші спогади про навчання у їх наставників.

 

Отож, ми запропонували викладачам університету пригадати яким же було їхнє студентське життя.

guzikДосить цікавим є спогад один на двох доцента кафедри анатомії людини імені М.Г. Туркевича Наварчук Наталії Миколаївни та її дочки – асистента кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії Гузік Олександри Віталіївни:

«Запам’яталось спільне навчання з віддаленістю у 20 років. Фактично ми були студентами двічі – одночасне вивчення різних дисциплін, нас об’єднали спільні предмети, історії хвороби, моральна підтримка при здачі іспитів та модулів, виступи на сцені палацу «Академічний» (танці, співи, перевтілення у різні образи), планування тематичних вечорів, інтернатура.

А в цілому – кожен рік студентства був новим цікавим випробуванням, своєрідною маленькою мандрівкою до незнайомого майбутнього, іноді сутужним, а іноді веселим та неймовірним. І завдяки вам, наші дорогі студенти, ми й донині насолоджуємось цією неповторною атмосферою».

kyshkan"Студентські роки у стінах рідної Alma mater завжди згадуються з приємністю. Це дійсно найкращий період життя, приємного спілкування й цікавих спогадів. Добре запам’ятались лекції на клінічних кафедрах із демонстрацією хворих.

Також яскравим спогадом із часів студентства є так званий «студентський загін», коли ми на ціле літо їздили в Крим (м. Сімферополь) працювати на консервному заводі по переробці персиків. Крім чудового відпочинку на південному узбережжі Чорного моря, екскурсій та морських прогулянок в Ялту, Євпаторію, Севастополь, у «Ластівчине гніздо» нам уже просто снились ті персики," – ділиться спогадами доцент кафедри фармакології Кишкан Інна Григорівна.

zaharchukПро навчання, суспільно-корисну працю та одруження розповідає нам завідувач кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії професор Захарчук Олександр Іванович:

«Студентські роки запам’яталися найбільше участю в студентських будівельних загонах, коли студенти під час літніх канікул працювали на будівництві в багатьох республіках тодішньої держави. Спільна праця і відпочинок назавжди подружили нас, показали найкращі, а іноді і не зовсім, риси кожного, навчили цінувати дружбу та взаємодопомогу впродовж всього наступного навчання у вузі та в майбутній професійній діяльності.

Окрім того, це був перший досвід самостійного заробляння власних коштів, які багатьом з нас суттєво посприяли відчути себе самодостатніми, дорослими людьми. Також після будівельних загонів багато з нас одружилися або вийшли заміж за однокурсників».

Прочитано 446 разів Останнє редагування П'ятниця, 17 листопада 2017 17:36