В Бібліотеці БДМУ відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада, до Дня Гідності та Свободи, в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ відбулася година патріотизму «Герої не вмирають».

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти.

Метою заходу було вшанувати мужність громадян, які у листопаді 2013 р. -лютому 2014 р. постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, зберегти та донести до студентів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, сприяти розвитку патріотичної свідомості та громадської активності.

Співробітники бібліотеки спільно зі студентами та кураторами груп вдало поєднуючи декламування Віршів Майдану (Л. Костенко, А. Багряної, Т. Домашенко, О. Федорук, Л .Максимлюк, С. Мартинюка, Н. Красаткіної) та демонстрацію відеосюжетів, відтворили хронологію подій революції Гідності та вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні, зокрема наших земляків В.Аксеніна та О.Щербанюка.

Година патріотизму пройшла на одному диханні, не залишивши байдужим жодного з присутніх.

Захід підготували: Тулевська С.О, Данилова М.О та провели: Жук Н.Р., Буланже О.В., Виноградова Л., Кіселиця А.Г., Шундерюк І.В. спільно зі студентами та кураторами груп I курсу 12 гр. медичного факультету №1 (куратор Столяр Д.Б.), I курсу 24 гр. медичного факультету №2 (куратор Візнюк І. Д.), III курсу 21 гр. медичного факультету № 2 (куратор Кишкан І.Г.)

Вдруге захід відбувся зі студентами та кураторами груп I курсу 1 гр. спеціальності «Фармація» (куратор Велика А.Я.), студентами коледжу БДМУ I курсу 2 гр. спеціальності «Фармація» (база 9) (куратор Кропельницька Ю.В.), II курсу 3 гр. спеціальності «Фармація» (база 11) (куратор Боштан Ю.М.) За присутності головного куратора фармацевтичного факультету – Панасенко Н.В.