12 вересня

Геруш І.В.
Дущак Д.В.
Заморський І.І.

Викладачі й студенти БДМУ закінчують рік творячи добро

Субота, 30 грудня 2017 23:18

Викладачі та студенти стоматологічного факультету БДМУ відвідали з благодійною акцією Снятинський дитячий будинок-інтернат.

Студенти привітали вихованців інтернату з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, презентували їм смачні подарунки, канцтовари та засоби гігієни.

Снятинський будинок-інтернат є домом для близько сотні хлопців з особливими потребами, тут проживають діти-інваліди І-ІІ групи інвалідності з розумовими та фізичними вадами. Вихованці з нетерпінням чекають гостей, і завжди з радістю зустрічають всіх, хто приходить з ними поспілкуватися.

Цьогорічну акцію зорганізували Заволович А.Й., головний куратор стоматологічного факультету, викладачі університету – Галагдина А.А., Ватаманюк, Н.В., Остафійчук М.О., Токар О.М., Кільмухаметова Ю.Х., Метченок М., Лаврів О.П., Тулюлюк С.В., Микитюк О.Ю., Мандзюк Т.Б., Дроник І.І., Іваніцькій О.В. спільно зі Школою-Студією Андрія Гнатюка та стоматологічною клінікою "РА-DENT" (керівник – Радукан Віорел).

Щиро дякуємо всім, хто долучився до доброї справи та створив свято й подарував радість вихованцям будинку-інтернату у Снятині.