Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

10 січня
Колесник І.І.
Міцкевич-Гризюк А.С.
Фрунза М.О.

11 січня
Візниця Н.М.
Митринюк Т.І.

12 січня
Котик Т.І.
Морар І.К.
Тучапський С.В.
Хитик Т.І.

13 січня
Черновська Н.В.

14 січня
Киселиця В.М.
Ринжук В.Є.
Ткачук С.С.
Тунек В.І.

15 січня
Гловацька А.І.

16 січня
Ілащук Є.В.
Куріцина С.А.
Равлюк Л.А.
Сорохан О.Я.

17 січня
Андрієць В.Л.
Олійник О.Д.
Паліброда Н.М.
Шпіньова О.М.

18 січня
Паліс О.О.
Цуркан С.В.

19 січня
Боднар Г.Б.
Колоскова О.К.
Сапунков О.Д.
Швець О.М.
Шмигельська С.Т.

20 січня
Рудницький Р.І.
Сушинська Л.В.

21 січня
Бліндер О.О.
Григорець Д.К.
Кодіца Ж.А.
Козарійчук Н.Я.
Ніцу А.І.
Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

22 січня
Дячук В.В.
Зелінська Н.В.
Сандуляк О.В.

23 січня
Бачук-Понич Н.В.
Бойчук М.Г.
Кривецький І.В.
Кучук О.П.
Постнікова Л.В.
Ринжук Л.В.

24 січня
Гараздюк О.І.
Кравчук П.П.
Сторожук М.В.

25 січня
Зав'янський Л.Ю.
Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

Студенти-стоматологи БДМУ зорганізували свято для вихованців Чернівецького притулку

Середа, 03 січня 2018 14:52

З ініціативи завідувача кафедри стоматології дитячого віку Годованець О.І. під керівництвом асистента Мандзюк Тетяни студенти 5 курсу 1 групи стоматологічного факультету відвідали вихованців Притулку для дітей-сиріт (вул. Головній 169).

 

Уже закономірним стало проведення тематичних уроків стоматологічного здоров’я викладачами та студентами стоматологічного факультету БДМУ у вигляді театралізованих вистав, казкових дійств, що зазвичай показують високу результативність.

Проте, під час проведення подібних заходів існує вірогідність, що не всі учасники в повній мірі засвоюють представлену інформацію, це пояснюється особистісними характеристиками дітей, а також можливістю візуального та словесного сприйняття інформації в колективі. Цього разу було вирішено відійти від стандартних підходів, адже, був невияснений зворотній зв'язок і засвоєння дітьми навичок догляду за зубами та порожниною рота в цілому.

Студентами була організована та проведена профілактично-виховна робота з індивідуальним підходом до кожної дитини. Діти мали можливість поспілкуватися з тим студентом, який викликав симпатію чи відчуття довіри. Діти старшого віку мали можливість поспілкуватися про загальні захворювання організму та методи їх попередження. В ігровій формі дітям нагадали правила догляду за ротовою порожниною. Усі учасники акції отримали у подарунок предмети та засоби догляду за порожниною рота, смачні та корисні фрукти, а також цікаві й розвиваючі пазли та канцелярське приладдя для творчої роботи.

Урок проходив у цікавій для дітей пізнавально-ігровій формі, де вони брали активну участь. На завершення діти висловили свою подяку імпровізованим перформенсом, а саме показали свої вокальні, спортивні та танцювальні таланти.

Прочитано 110 разів