12 вересня

Геруш І.В.
Дущак Д.В.
Заморський І.І.

Студенти БДМУ розповідали чернівчанам як зміцнювати імунітет

Середа, 07 березня 2018 15:17

Всесвітня Організація охорони Здоров'я щорічно 1 березня відзначає День імунітету.

Перший день весни в даному випадку обрано не випадково. Всі ми знаємо, що таке весняний авітаміноз та інші проблеми пов'язані з ослабленням імунної системи, яка підтримувала наш організм протягом холодних зимових днів.

Отож з нагоди Всесвітнього дня імунітету за участю студентів 5-го курсу, 8-і групи медичного факультету №1 та викладача кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Коваль Галини Данилівна була проведена акція «Імунітет на сторожі здоров'я».

Студенти провели опитування жителів нашого міста із використанням спеціальних тестів-опитувальників. Метою якої було інформування населення про те як важлива імунна система організму і як вона допомагає організму впоратися з вірусами та бактеріями, а також наведення прикладів при яких станах та симптомах потрібно звертатись до лікаря-імунолога.

За результатами опитувань, виявилось, що 25% - взагалі не знають, що таке імунна система і для чого вона потрібна,35% - засвідчили можливі захворювання, пов'язані з функціонуванням імунної системи. Тому учасники акції наголошують всім чернівчанам «Допоможіть своєму організму і він відповість вам взаємністю».