12 вересня

Заморський І.І.

Студенти-іноземні громадяни БДМУ читали поезії Тараса Шевченка

Середа, 07 березня 2018 16:41

6 березня, напередодні Шевченківських днів, на кафедрі суспільних наук та українознавства викладачами секції «Українська мова як іноземна»

(доц. Цуркан М.В., доц. Аністратенко А.В., викл. Каізер І.Ю., Никифорук Т. М., Скрицька Н.В.) було проведено конкурс на краще читання поезій Т.Шевченка, в якому взяли участь студенти-іноземці медичного № 3 (І курс: групи № 46 – Сінгх Капіл, 66 – Бугай Юлія; ІІ курс: 41 – Аджоунг Анеі Йор, 57 – Ансарі Сарфараз, 64 – Леле Кавері) та стоматологічного факультетів (групи № 7 – Махамед Алі, Мохамед Евіда, 8 – Талаат Махмуді, Мохамед Елсаєд Закарія).

На заході викладачі ознайомили студентів із життєвим і творчим шляхом видатного українського письменника, а студенти читали напам’ять поезії Т. Шевченка українською, польською, арабською, німецькою, грецькою мовами.

З вітальним словом до студентів і викладачів звернувся завідувач кафедри проф., доктор істор. наук Мойсей А.А., який зазначив, що «поезія Тараса Григоровича об’єднала сьогодні в єдину дружну родину людей із різних куточків світу, а святі слова Кобзаря стали цілющою силою для усіх присутніх».

Прочитано 512 разів Останнє редагування Четвер, 08 березня 2018 10:04