4 липня

Усатий В.В.
Чернікова Г.М.
Шандрюк М.І.

Студентка БДМУ – у трійці переможців Всеукраїнської студентської олімпіади зі стоматології

Середа, 11 квітня 2018 16:59

Наприкінці березня на базі Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» в м. Полтава відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Стоматологія».

Участь в Олімпіаді взяли 83 студенти з 14 вузів України. Правила проведення Олімпіади передбачали не лише індивідуальні змагання студентів, але й командний залік за участю команд з 6 учасників.

До складу команди БДМУ увійшли студенти 4 і 5 курсів – Маркович Іван (4 курс), Бобровська Марія (4 курс), Батіг Ірина (4 курс), Тимчук Олександр (5 курс), Василова Ольга (5 курс), Юрчук Мирослава (5 курс).

У підсумку команда студентів БДМУ у письмовому турі здобула V місце. До фіналу вийшла студентка 4 курсу стоматологічного факультету БДМУ Батіг Ірина, яка у напруженій боротьбі посіла ІІІ призове місце.

Олімпіада проходила у два етапи. В перший день учасники письмово відповідали на запитання з чотирьох напрямків стоматології, зашифровані роботи перевіряло незалежне журі. Наступного дня були оголошені імена студентів, що вийшли у фінал. Змагання фіналістів було надзвичайно напруженим: учасники перед аудиторією повинні були відповісти на 4 теоретичні і 4 практичні питання з різних областей стоматології, час на підготовку – 30 секунд. Відповіді оцінювало журі, що складалось з 12 викладачів та трьох членів апеляційної комісії із різних вищих медичних навчальних закладів України.