22 жовтня

Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

Студенти БДМУ взяли участь у благодійному проекті «Буковинська мрія»

Середа, 06 червня 2018 16:50

1 червня на Буковині пройшов ювілейний 10 благодійний фестиваль «Буковинська мрія», метою якого є втілення мрій дітей-сиріт та дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Напередодні маленькі буковинці писали листи «Добрим чарівникам», в яких висловлювали свої мрії, чекаючи на їх здійснення.

Вже традиційно студенти БДМУ взяли активну участь у благодійному фестивалі «Буковинська мрія». Стати «чарівником» та здійснити дитячу мрію мали можливість всі бажаючі. Тому, за ініціативи Студентської ради, підтримки кафедри терапевтичної стоматології, головних кураторів факультетів та кураторських груп Буковинського державного медичного університету було втілено близько 20 дитячих бажань і студенти-волонтери особисто передали ці подарунки діткам на їх святі.

Також у рамках проекту маленьким мрійникам влаштовували табір для відпочинку у гірськолижному курорті Буковини «Мигово». Загальна кількість мрійників цього року – близько 800 дітей.

Особисто свято відвідали і презентували подарунки маленьким мрійникам представники БДМУ – Лаврів Л.П. – асистент кафедри оперативної хірургії, Ватаманюк Н.В. – асистент кафедри терапевтичної стоматології, Вітковський О.О. – асистент кафедри стоматології дитячого віку, Жуковська А.О. – науковий співробітник Історико-медичного музею, Заволович А.Й. – доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства, головний куратор стоматологічного факультету, Кільмухаметова Ю.Х – асистент кафедри терапевтичної стоматології, Остафійчук М.О. – асистент кафедри терапевтичної стоматології, Токар О.М. – асистент кафедри терапевтичної стоматології; студенти – Паранюк Юлія, голова Студентської ради, студентка медичного факультету №2, Батіг Ірина, Думич Карина, Лаврова Мирослава, Малиш Назар – стоматологічний факультет, Бацекало Зоряна, медичний факультет №4, Гром Богдан, медичний факультет №2, Луківський Андрій, медичний факультет №1, Одовічен Дмитро, коледж БДМУ, Потапенко Анастасія, фармацевтичний факультет.

Особлива подяка благодійникам – студентам 2 курсу 4 групи (куратор Бавзо Валентина – асистент кафедри біоорганічної та біологічної хімії та клінічної біохімії), 2 курсу 5 групи (куратор Яремій Ірина –доцент асистент кафедри біоорганічної та біологічної хімії та клінічної біохімії), студентам 2 курсу 13 групи (куратор Ференчук Єлена - асистент кафедри біоорганічної та біологічної хімії та клінічної біохімії), студентам 3 курсу 8 групи (куратор Годованець Олексій – доцент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини), студентам 4 курсу 8 групи (куратор Оліник Оксана – головний куратор медичного факультету №1), студентам 1 курсу 2 групи (куратор Тулюлюк С. В. – асистент кафедри травматології та ортопедії), студентам 6 групи 4-й курсу (куратор Андрущак Маргарита, асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб), студентам 11 групи 2-й курсу (куратор Андрущак Андрій, асистент кафедри анестезіології та реаніматології).

Завдяки студентам 1 групи 2 курсу стоматологічного факультету на чолі з асистентом кафедри стоматології дитячого віку Гринкевич Людмилою було втілено мрію Дмитра із Сторожинецького інтернату, який отримав омріяний велосипед.

До акції долучилися студенти медичного факультету №3 разом із головним куратором Войткевич Юлією, які завжди активно приймають участь у волонтерській діяльності. У цьому році студенти провели між собою благодійну акцію «Cup of coffee», під час якої кожен бажаючий віддавав на благочинність рівно стільки грошей,скільки в середньому в день витрачає на каву чи чай. На зекономлені кошти втілили чотири дитячих мрії.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до благородної справи і подарував дітям радість.

Прочитано 490 разів Останнє редагування Вівторок, 12 червня 2018 16:40