9 січня

Гараздюк О.І.
Калічко О.В.
Сторожук М.В.

Ректор БДМУ зустрівся зі студентським активом навчального закладу

Вівторок, 12 червня 2018 16:28

Відбулася зустріч ректора БДМУ професора Тараса Бойчука з новообраною Студентською Радою університету.

Ректор представив презентацію про основні напрямки розвитку сучасної медичної освіти, презентував роль вищих медичних навчальних закладів під час реформування системи охорони здоров’я нашої країни. Дав роз’яснення щодо проходження інтернатури студентами та перспектив працевлаштування. Виокремив пріоритетні напрямки розвитку студентського самоврядування в університеті.

Тарас Миколайович у своїй доповіді звернув увагу на питання академічної доброчесності, як важливого чинника у формуванні сучасного висококваліфікованого фахівця та науковця.

Також ректор презентував основні досягнення університету та озвучив низку перспективних напрямків діяльності навчального закладу щодо якісного покращання навчальних баз БДМУ, побутових умов в студентських гуртожитках та навчальних корпусах.

Студенти мали змогу дати запитання Тарасу Миколайовичу стосовно навчального процесу, умов навчання, побуту та дозвілля студентства БДМУ, на які отримали ґрунтовні відповіді. Зауважимо, що такі зустрічі, у форматі відкритого діалогу, допомагають налагодити тісну співпрацю між адміністрацією та студентами навчального закладу.