9 січня

Гараздюк О.І.
Калічко О.В.
Сторожук М.В.

В БДМУ обговорено проблеми і перспективи розвитку кафедр медичної і біологічної фізики у медичних вишах

Середа, 13 червня 2018 13:54

Упродовж 7-8 червня у на базі Буковинського державного медичного університету відбулася нарада завідувачів кафедр медичної і біологічної фізики вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів України.

У нараді взяли участь представники десяти медичних та фармацевтичного вищих навчальних закладів України:  Чалий О.В. (Національний медичний університет імені О.О.Богомольця), Личківський Е.І. (Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького), Федів В.І. (Буковинський державний медичний університет), Богданова Т.Л. (Донецький національний медичний університет), Гончаров В.В. (Державний заклад «Луганський державний медичний університет»), Дубінський О.Г. (Державний заклад «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України»), Кулик А.Я. (Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова), Мойсеєнко М.І. (Івано-Франківський національний медичний університет), Погорєлов С.В. (Національний фармацевтичний університет), Рудяк Ю.А. (Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я. Горбачевського).

У рамках наради обговорено проблеми і перспективи розвитку однопрофільних кафедр в структурах медичних (фармацевтичного) університетів. Учасники наради обмінялися досвідом щодо організації навчально-методичної та наукової роботи на відповідних кафедрах.

Було окреслено основні напрямки подальшої спільної роботи в умовах реформи вищої освіти в Україні.  На нараді були прийняті рішення щодо співпраці між однопрофільними кафедрами.