18 липня

Четвер, 05 липня 2018 12:10
ХІІІ психологічний інтенсив проходить у Репужинцях

Упродовж 13 років на базі відпочинку БДМУ «Здоров’я» реалізується проект

Медико-психологічного центру університету «Психологічний інтенсив». Цього року з 2 по 7 липня до Репужинців з’їхалися близько ста учасників майже з усіх регіонів України.

Угода про співпрацю між БДМУ та психіатричною клінікою м. Мюнстерлінген (Швейцарія) була підписана 03.10.2008 р. Співробітництво університету з Клінікою має не тільки довготривалу історію, але й плідні результати. Так щорічно закордонні колеги приймають до себе на стажування студентів, які переймають практичний досвід роботи й вдосконалюють знання мови. В рамках співробітництва проводиться не тільки обмін студентами та аспірантами, але й майстер-класи, он-лайн-лекції та науково-практичні семінари. Щороку на базі відпочинку БДМУ «Здоров’я» (с. Репужинці) організовується психологічний інтенсив, в якому беруть участь співробітники обох установ-партнерів.

Програма інтенсивну включає роботу в навчальних і терапевтичних групах, які представлені різноманітними сучасними напрямками психології та психотерапії: гештальт-терапія, клієнт-центрована психотерапія, тілесно-орієнтована терапія в гештальт-підході, психодрама, процес-групи, системна сімейна терапія, робота з психічною травмою у осіб, що постраждали внаслідок бойових дій.

Учасники інтенсивну мали нагоду взяти участь у навчальній групі з психотерапії гострих (ранніх) психозів, яку провела доктор медицини, лікар-психіатр, завідувач відділення гострої психіатрії психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія) Тетяна Ціммерманн. Про особливості психотерапії осіб похилого віку прочитав лекцію доктор медицини, лікар-психіатр, завідувач відділення психіатрії та психотерапії осіб похилого віку психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія) Вальтер Функ.

До тренерського складу основних груп увійшли:Володимир Коростій – професор кафедри психіатрії, наркології, загальної та медичної психології ХНМУ (Харків); Олена Левчук – психотерапевт, супервізор, навчаючий тренер, секція гештальт-терапії УСП (Київ); Ірина Толочко – практикуючий психолог, гештальт-терапевт, навчаючий тренер супервізор (Чернівці); Вікторія Осипенко – к.психол.н., психолог-консультант МПЦ, викладач кафедри психології та філософії БДМУ (Чернівці); Оксана Пендерецька – психолог-консультант МПЦ БДМУ (Чернівці); Любов Любіна – дитячий та сімейний психолог, к.психол.н., психолог-консультант МПЦ, викладач кафедри психології та філософії БДМУ (Чернівці), Максим Жидко – к.психол.н., доцент кафедри психології Національного аерокосмічної університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»; Олександра Ніздрань-Федорович – к.психол.н., доцент кафедри клінічної психології УКУ, психолог Тернопільської ОКПЛ (Львів-Тернопіль).

Прочитано 170 разів Останнє редагування П'ятниця, 06 липня 2018 11:24