Фармацевти БДМУ відзначили професійне свято

Щороку у третю суботу вересня в Україні відзначають День фармацевтичного працівника. З цієї нагоди у палаці «Академічний» відбулися урочисті заходи для співробітників та студентів БДМУ.

Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Олександр Іванович Іващук привітав з професійним святом та вручив нагороди викладачам і студентам фармацевтичного факультету. За сумлінну працю, високу педагогічну майстерність, вагомий особистий внесок у підготовку провізорів та фармацевтів і з нагоди Дня фармацевтичного працівника України Грамотою БДМУ нагороджені: Безрук Тетяна Олександрівна – доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб; Богдан Наталія Степанівна – асистент кафедри фармації; Гордієнко Віктор Веніамінович – доцент кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата; Грозав Аліна Миколаївна – доцент кафедри медичної та фармацевтичної хімії; Дікал Мар’яна Вікторівна – доцент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії; Захарчук Олександр Іванович – професор, завідувача кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії; Нагірняк Володимир Миколайович – доцент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики; Перепелиця Олеся Орестівна – доцент кафедри медичної та фармацевтичної хімії; Присяжнюк Петро Васильович – доцент кафедри медичної та фармацевтичної хімії; Ротар Діана Вікторівна – доцент кафедри мікробіології та вірусології; Тимчук Катерина Юріївна – асистент кафедри медичної біології та генетики; Ткачук Олеся Юріївна – асистент кафедри фармації; Шутак Лариса Богданівна – доцент кафедри суспільних наук та українознавства.

За відмінні успіхи та сумлінне ставлення до навчання, активну участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах, а також з нагоди Дня фармацевтичного працівника України Грамотою БДМУ нагороджені: Дорогін Ярослав Юрійович – 4 курс, 6 група; Жовнір Тетяна Миколаївна – 5 курс, 3 група; Климчук Катерина Михайлівна – 5 курс, 2 група; Клюйко Анастасія Анатоліївна – 4 курс, 1 група; Ковальський Богдан Михайлович – 5 курс, 3 група; Ніколайчук Крістіна Костянтинівна – 2 курс, 4 група; Обжелянська Ганна Юріївна – 5 курс, 2 група; Пазинюк Анна Юріївна – 4 курс, 1 група; Шмідов Іван Валерійович – 5 курс, 1 група.

За високі досягнення на спортивних змаганнях та з нагоди Дня фармацевтичного працівника України Грамотою БДМУ нагороджені: Бабій Дмитро Юрійович – 5 курс, 2 група; Баранецька Олександра Михайлівна – 4 курс, 5 група; Зелінко Роман Ігорович – 4 курс, 1 група; Усатий Валентин Альфредович – 5 курс, 3 група.

За активну участь у художній самодіяльності університету, а також з нагоди Дня фармацевтичного працівника України Грамотою БДМУ нагороджені: Варфоломеєва Катерина Михайлівна – 3 курс, 4 група; Гушул Роксолона Володимирівна – 3 курс, 5 група; Прадун Інна Василівна – 3 курс, 1 група; Янчик Євген Володимирович – 3 курс, 5 група.

За відмінні успіхи та сумлінне ставлення до навчання, активну участь у громадській роботі та з нагоди Дня фармацевтичного працівника України Грамотою БДМУ нагороджені: Білоголуб Аліна Богданівна – 3 курс, 1 група спеціальність “Фармація” ОКР “молодший спеціаліст”; Білозор Мирослава Василівна – 3 курс, 2 група спеціальність “Фармація” ОКР “молодший спеціаліст”; Одовічен Дмитро Миколайович – 2 курс, 3 група спеціальність “Фармація” ОКР “молодший спеціаліст”; Остафійчук Інна Андріївна – 2 курс, 1 група спеціальність “Фармація” ОКР “молодший спеціаліст”; Смадич Діана Сергіївна – 3 курс, 2 група спеціальність “Фармація” ОКР “молодший спеціаліст”.

З теплими словами вітання та найкращими побажаннями до колективу БДМУ також звернулися почесні гості – начальник відділу медичної допомоги матерям і дітям управління медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Павлюк Василь Орестович та начальник відділу фармацевтичного супроводу діяльності аптечних закладів ОКУ Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністраії Акжигітов Гельфан Назарович.

Урочистості завершилися святковим концертом, в якому взяли участь студенти-учасники мистецьких студій палацу «Академічний». Зокрема, свої творчі номери представили народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта», студентка медичного факультету №2 Ольга Івасюк, студентка медичного факультету №4 Яна Підгородецька, студентка фармацевтичного факультету Інна Прадун, студент стоматологічного факультету Назарій Малиш, студент медичного факультету №2 Антон Іваніцький, тріо у складі  студентів БДМУ Віктора Мельника, Біляля Джат-Алаха, Артема Балієва, дует у складі Генадія Петроченкова та Анастасії Гоян, студент фармацевтичного факультету Євген Янчик, студент медичного факультету №1 Максим Осадчук.

Напередодні професійного свята, шановні працівники фармацевтичної галузі, науковці, викладачі та студенти, бажаємо Вам нових ідей та перемог, надійних партнерів, міцного здоров’я, спокою в серці та мирного неба. Нехай професійні навички примножуються, а людська повага веде Вас шляхом добра до нових здобутків.