Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

21 березня
Віцелару Л.К.
Ядуков В.В.

22 березня
Коржан О.П.
Ревуцька І.В.

23 березня
Ровінський О.О.
Томаш Л.М.

24 березня
Амеліна Т.М.
Білава Ю.М.
Калуцька Н.І.
Попова І.С.
Соломатіна Н.Р.

25 березня
Дудка І.В.
Кметь Т.І.
Мельник М.С.

26 березня
Дорошко В.А.
Окрепка Г.М.
Паламар А.О.
Стахова Т.С.

27 березня
Андрієць М.М.
Масікевич А.Ю.
Томнюк Т.І.

28 березня
Зінченко І.В.
Кіріак Н.А.
Лобода В.Д.
Мельничук О.М.
Осадчук Г.Р.
Попова М.Л.
Турецький В.Д.
Фоміна Т.П.

29 березня
Ємельяненко Н.Р.
Грушецький О.М.
Дребот О.І.
Кучурян Д.І.
Остафійчук А.В.

30 березня
Залибіна М.В.
Мишковський О.М.
Олійник І.Ю.

31 березня
Боледзюк В.Б.
Житарюк В.М.
Ластівка І.В.
Одайський В.В.

1 квітня
Курик В.І.
Марчук О.Ф.

2 квітня
Бабій Н.В.
Жуковський О.М.
Кантемір О.Т.
Литвінчук Н.М.
Маслянко В.А.
Петричко Л.М.
Поліщук О.Ю.

3 квітня
Акімов Л.В.
Гринчук І.О.
Коваль М.В.
Майструк А.П.
Модель Н.Е.

4 квітня
Драчук В.М.
Маляр Г.В.
Мойсей А.А.
Патратій М.В.
Повар М.А.
Білик Г.А.
Грешко Ю.І.
Рожко В.І.
Фесенко І.І.
Бирчак І.В.
Мар’янчук Г.Г.

БДМУ – лідер серед медичних вишів за інноваційною діяльністю

Середа, 12 вересня 2018 12:47
БДМУ – лідер серед медичних вишів за інноваційною діяльністю

Щорічно, в третю суботу вересня в Україні відзначають День винахідника і раціоналізатора.

Це свято тих, хто володіє нестандартним мисленням, вмінням знаходити неординарні рішення проблем і випереджає час. Це свято по праву вважають своїм люди різних професій – інженери, медичні працівники, військові, науковці. Кожен винахідник, конструктор, вчений прагне вивести результати своєї праці на передові рубежі науково-технічного прогресу. Саме завдяки їм, цілеспрямованим і невтомним, людство отримало можливість ходити по дну океанів, освоювати космічний простір, управляти атомною енергією.

Відповідно до Указу Президента № 443/94 від 16 серпня 1994 року кожного року, в третю суботу вересня в Україні відзначають День винахідника і раціоналізатора. Винахідницьку та раціоналізаторську діяльність регулює Український інститут промислової власності – Укрпатент. Нині Укрпатентом було зареєстровано більше мільйона патентів на винаходи та корисні моделі. У наш час важливу роль у розвитку держави відіграють досягнення в галузях науки та інформації, новітні розробки в промисловості, прогресивні ідеї та винаходи.

Творчий прорив, реалізований в ідеях і розробках співробітників БДМУ, примножує інноваційний потенціал країни. Ваша наполеглива і старанна праця, дорогі колеги, сприяє розвитку медичної науки, впровадженню нових практичних рішень, спрямованих на покращення профілактичних, діагностичних та лікувальних методик у відповідності до вимог сьогодення.

Наш університет впевнено йде інноваційним шляхом. За даними ГО Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» про кількість патентів, отриманих ВНЗ України у 2017 році в рамках підготовки рейтингу «Топ 200 Україна», БДМУ посідає І місце серед медичних ВНЗ.

За 2017-2018 навчальний рік БДМУ отримано 121 патент на корисну модель та 2 патенти на винахід, зареєстровано і видано 179 рацпропозицій, що свідчить про реальні перспективи зростання рівня винахідницької діяльності.

Вітаємо всіх, хто сьогодні продовжує шукати, придумувати і втілювати в життя неординарні технічні та управлінські рішення, нові технології та устаткування, розробляє промислові зразки і корисні моделі, пише програмні алгоритми і запускає стартапи. Ви повною мірою залишаєтеся вірними тим романтичним ідеям технологічних першовідкривачів, які завжди робили наш світ кращим, зручнішим і комфортнішим.

Прочитано 302 разів