Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

6 листопада
Василик М.Г.

7 листопада
Білоус В.І.
Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

8 листопада
Єрмійчук Л.П.
Більцан О.В.
Мочернюк М.І.

9 листопада

Пасько Т.В.

10 листопада

Білецький С.В.
Рабська Т.М.

11 листопада

Козик О.В.
Одоржоховська О.І.

12 листопада

Лехкун Г.В.
Телеки М.М.

13 листопада

Григор'єва Н.П.
Косуба Р.Б.

14 листопада

Беженар М.М.
Гнатюк М.Г.
Гринько Н.В.
Леонтій Т.О.
Павлуник І.І.
Ференчук Є.О.

15 листопада

Гаєвська М.Ю.
Демкович В.В.
Маринчина І.М.
Шаповалов В.П.

16 листопада

Антофійчук М.П.
Хухліна О.С.
Чапара М.І.

17 листопада

Лаврова О.М.
Сидорчук Р.І.

18 листопада

Васюк В.Л.
Жуковська А.О.
Самойленко С.В.

19 листопада

Пашковський В.М.
Савка С.Д.
Урсарюк М.В.
Чернюх О.Г.

20 листопада

Білов М.Є.
Багажевська В.О.
Владиченко К.А.
Кондратенко С.І.
Никоряк Т.В.
Панченко Ю.В.

21 листопада

Данилишин Т.М.
Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

БДМУ – лідер серед медичних вишів за інноваційною діяльністю

Середа, 12 вересня 2018 12:47
БДМУ – лідер серед медичних вишів за інноваційною діяльністю

Щорічно, в третю суботу вересня в Україні відзначають День винахідника і раціоналізатора.

Це свято тих, хто володіє нестандартним мисленням, вмінням знаходити неординарні рішення проблем і випереджає час. Це свято по праву вважають своїм люди різних професій – інженери, медичні працівники, військові, науковці. Кожен винахідник, конструктор, вчений прагне вивести результати своєї праці на передові рубежі науково-технічного прогресу. Саме завдяки їм, цілеспрямованим і невтомним, людство отримало можливість ходити по дну океанів, освоювати космічний простір, управляти атомною енергією.

Відповідно до Указу Президента № 443/94 від 16 серпня 1994 року кожного року, в третю суботу вересня в Україні відзначають День винахідника і раціоналізатора. Винахідницьку та раціоналізаторську діяльність регулює Український інститут промислової власності – Укрпатент. Нині Укрпатентом було зареєстровано більше мільйона патентів на винаходи та корисні моделі. У наш час важливу роль у розвитку держави відіграють досягнення в галузях науки та інформації, новітні розробки в промисловості, прогресивні ідеї та винаходи.

Творчий прорив, реалізований в ідеях і розробках співробітників БДМУ, примножує інноваційний потенціал країни. Ваша наполеглива і старанна праця, дорогі колеги, сприяє розвитку медичної науки, впровадженню нових практичних рішень, спрямованих на покращення профілактичних, діагностичних та лікувальних методик у відповідності до вимог сьогодення.

Наш університет впевнено йде інноваційним шляхом. За даними ГО Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» про кількість патентів, отриманих ВНЗ України у 2017 році в рамках підготовки рейтингу «Топ 200 Україна», БДМУ посідає І місце серед медичних ВНЗ.

За 2017-2018 навчальний рік БДМУ отримано 121 патент на корисну модель та 2 патенти на винахід, зареєстровано і видано 179 рацпропозицій, що свідчить про реальні перспективи зростання рівня винахідницької діяльності.

Вітаємо всіх, хто сьогодні продовжує шукати, придумувати і втілювати в життя неординарні технічні та управлінські рішення, нові технології та устаткування, розробляє промислові зразки і корисні моделі, пише програмні алгоритми і запускає стартапи. Ви повною мірою залишаєтеся вірними тим романтичним ідеям технологічних першовідкривачів, які завжди робили наш світ кращим, зручнішим і комфортнішим.

Прочитано 196 разів