22 жовтня

Томка І.Є.

Фахівці БДМУ взяли участь у роботі ХХІУ з᾽їзду хірургів України

Вівторок, 02 жовтня 2018 12:21

Впродовж 26-28 вересня відбувся  ХХІУ з’їзд хірургів України, присвячений 100-річчю з дня народження О.О. Шалімова. В Києві, в Українському домі зібрались понад 2 500 хірургів з України, Білорусії, Казахстану, Азербайджану.

На пленарних та секційних засіданнях були розглянуті найактуальніші проблеми  планової та ургентної хірургії, окреслені шляхи подальшого розвитку хірургічної науки і практики. Червоною ниткою доповідей були шляхи реалізація ідей та започаткувань академіка О.О. Шалімова в умовах технологічної революції  в хірургії.

Співробітники кафедри хірургії №1 взяли активну участь  у роботі з’їзду. З доповідями виступили проф. І.Ю. Полянський, проф. Ф.В. Гринчук, д.мед.н. В.В. Максим᾽юк, які поділились новими розробками діагностики та лікування гострих хірургічних захворювань.

В кулуарах продовжувався жвавий діалог між учасниками з’їзду про шляхи покращення результатів лікування хірургічних пацієнтів у непростих умовах медичних реформ.

Ряд пропозицій співробітників кафедри увійшли до Проекту рішення з’їзду, який буде оприлюднений для дискусії на сайті Асоціації хірургів України і затверджений на Пленумі.