22 жовтня

Томка І.Є.

Співробітники БДМУ отримали почесні відзнаки з нагоди Дня міста Чернівці

Вівторок, 09 жовтня 2018 10:59

Під час відкриття свята з нагоди 610-ї річниці першої писемної згадки про місто Чернівці відбулося присвоєння звань «Почесний громадянин міста Чернівці» та вручення муніципальної відзнаки імені чернівецького бургомістра Антона Кохановського.

Серед нагороджених науковці Буковинського державного медичного університету, співробітники кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб:

Муніципальну відзнаку імені Антона Кохановського у номінації «Наукове відкриття року» –отримала Тетяна Білоус, доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ, педіатр та дитячий кардіоревматолог. Тетяна Білоус вперше в Чернівцях розпочала дослідження, які дозволяють неінвазивним шляхом визначити активність запального процесу за різними захворюваннями у дітей, зокрема бронхіальної астми та пневмонії, що дозволяє швидко і без забору крові дитини, а лише за показниками конденсату видихуваного повітря, визначити наявність та виразність запального процесу в легенях.

«Почесним громадянином міста Чернівці» став завідувач кардіо-онкогематологічного відділення обласної комунальної установи «Обласна дитяча клінічна лікарня» Михайло Гнатюк, асистент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб.

Від імені ректорату щиро вітаємо колег з отриманими відзнаками та бажаємо подальших успіхів та звершень.