Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

7 лютого
Багрієнко А.Ю.
Хусаїнов Ф.М.

8 лютого

Городинський С.І.
Лазарук О.В.
Лекар А.П.
Романчук В.В.
Шоріков Є.І.

9 лютого

Гринчук Ф.В.
Коровенкова О.М.
Кушнір С.В.
Пестовська Л.А.
Рандюк Р.Ю.
Сушій Г.В.

10 лютого

Боднарюк В.Є.
Ляшук Р.П.

11 лютого

Венгловська Я.В.
Мельник К.В.
Микалюк Л.В.
Юрій О.В.

12 лютого

Бурчу К.В.
Кожолянка Д.М.
Підвербецький О.Я.
Тунек О.А.
Цибуляк М.В.

13 лютого

Карлійчук М.А.
Пантя Д.М.
Савчук О.Ф.

14 лютого

Горошко О.М.
Клим І.В.
Москалюк В.Д.
Павлюкович О.В.
Філіпець Н.Д.
Хоменко В.Г.

15 лютого

Білоус Т.М.
Галагдина А.А.
Заморока О.В.
Циганчук Н.В.
Черноок Н.В.

16 лютого

Богдан Н.С.
Кметь О.Г.
Ляшенко О.М.
Широкий В.С.

17 лютого

Гулак А.М.
Ливарюк В.П.
Шевчук Б.В.

18 лютого

Скакун А.В.
Тарновецький М.В.
Ткачук Н.П.

19 лютого

Антонів А.А.
Ежнед М.А.
Кузнєцов О.О.
Майданюк В.Г.
Ткач Є.П.
Шейко Г.І.
Шмалюк М.І.

20 лютого

Лукашевич І.В.
Цигикало О.В.

21 лютого

Петринич О.А.
Ткач Н.Г.

22 лютого

Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

Співробітники БДМУ розповідали чернівчанам як берегти психічне здоров’я

Четвер, 11 жовтня 2018 12:49

Відповідно до формулювання Всесвітньої організації охорони здоров’я, людське здоров’я – це не просто відсутність хвороби, а повне фізичне, психічне та соціальне благополуччя.

 

Згідно з цим формулюванням людина є автором власного здоров’я, а в його збереженні виконує основну роль, що визначається зрілою самосвідомістю індивіда й повагою до свого єства.

10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day) введено з 1992 року за ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я (World Federation for Mental Health) з метою інформування населення щодо проблем психічного здоров’я і способів його профілактики. Психічне здоров’я забезпечується на різних, але взаємозалежних рівнях функціонування: біологічному, психологічному і соціальному.

Співробітники кафедри психології та філософії спільно з медико-психологічним центром БДМУ та Чернівецькою філією Української спілки психотерапевтів провели просвітницько-профілактичну акцію «Психічне здоров’я як людська цінність».

Мета акції – підвищення рівня обізнаності людей щодо проблем психічного здоров’я, інформування населення щодо роботи психолога та особливостей цієї професії, роз’яснення та співставлення понять «психолог», «психотерапевт», «психіатр», ознайомлення з методами профілактики психічного здоров’я. Форма проведення – надання роз’яснень, консультацій та рекомендацій населенню міста та області, перфоменси з психодрами.

Під час проведення заходу чернівчани та гості міста мали можливість отримати інформацію про основні складові психічного здоров’я і благополуччя, особливості надання психологічної та  психотерапевтичної допомоги, ознайомитись з сучасними психотерапевтичними напрямками (системною сімейною психотерапією, психоаналізом, гештальт-терапією, психодрамою, арт-терапією тощо).

Студентський Playback-театр «Луна» МПЦ БДМУ презентував короткі перфоманси як унікальну психотерапевтичну взаємодію між акторами і глядачами. Спонтанне програвання в драматичній реальності окремих життєвих подій активізувало проживання ціннісно-смислових особливостей. Люди, які розповідали історію або випадок зі свого життя, самі обирали акторів для виконання ролей та спостерігали за відтворенням своєї історії, набираючи артистичної форми і послідовності.

Прочитано 226 разів