Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

1 грудня
Білик І.І.
Бербець А.М.

2 грудня
Звінчук Г.Й.
Куковська І.Л.
Никоряк Ю.В.
Сливка В.І.
Сорохан М.М.

3 грудня
Власик Л.І.
Щербініна С.А.

4 грудня
Баламутова М.І.
Боднарюк Г.П.
Жусова І.В.
Караля Г.С.
Ковтюк Н.І.
Когут С.А.
Плаксивий О.Г.
Плеш І.А.
Тирон Г.В.
Яцко Г.О.

5 грудня
Галушко К.С.
Грачова Т.І.
Шлюсар О.І.
Штефанюк В.І.

6 грудня
Безрук Т.О.
Габор С.Т.
Павлюк М.С.
Яворенко К.Ю.

7 грудня
Дутчак В.Д.
Кривчанська М.І.
Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Фундюр В.Д.
Хомко О.Й.
Шевчук П.П.

8 грудня
Бицко Н.І.
Тюлєнєва О.А.

9 грудня
Гальчук К.Л.
Колюбакіна Л.В.
Рандюк Ю.О.

10 грудня
Вербівська Р.М.
Ортеменка Є.П.
Сандуляк М.Г.

11 грудня
Колоскова Р.П.
Лакомова О.І.
Михайлюк Н.В.

12 грудня
Бойко Ю.І.
Давиденко І.С.
Сопова І.Ю.

13 грудня
Сивокоровська В.О.

14 грудня
Варварич Ю.І.
Чернявська Г.В.

15 грудня
Аністратенко А.В.
Вінклер І.А.

16 грудня
Кравченко О.В.
Краснюк М.І.
Надводна В.К.
Сегедіна М.І.

17 грудня
Лазарюк М.В.
Малишевський І.О.
Окрім І.І.
Скрицька Н.В.

18 грудня
Іванова О.М.
Вівсянник О.Й.
Гайдич Л.І.
Гангал Е.В.
Попович А.І.

Співробітники БДМУ розповідали чернівчанам як берегти психічне здоров’я

Четвер, 11 жовтня 2018 12:49

Відповідно до формулювання Всесвітньої організації охорони здоров’я, людське здоров’я – це не просто відсутність хвороби, а повне фізичне, психічне та соціальне благополуччя.

 

Згідно з цим формулюванням людина є автором власного здоров’я, а в його збереженні виконує основну роль, що визначається зрілою самосвідомістю індивіда й повагою до свого єства.

10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day) введено з 1992 року за ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я (World Federation for Mental Health) з метою інформування населення щодо проблем психічного здоров’я і способів його профілактики. Психічне здоров’я забезпечується на різних, але взаємозалежних рівнях функціонування: біологічному, психологічному і соціальному.

Співробітники кафедри психології та філософії спільно з медико-психологічним центром БДМУ та Чернівецькою філією Української спілки психотерапевтів провели просвітницько-профілактичну акцію «Психічне здоров’я як людська цінність».

Мета акції – підвищення рівня обізнаності людей щодо проблем психічного здоров’я, інформування населення щодо роботи психолога та особливостей цієї професії, роз’яснення та співставлення понять «психолог», «психотерапевт», «психіатр», ознайомлення з методами профілактики психічного здоров’я. Форма проведення – надання роз’яснень, консультацій та рекомендацій населенню міста та області, перфоменси з психодрами.

Під час проведення заходу чернівчани та гості міста мали можливість отримати інформацію про основні складові психічного здоров’я і благополуччя, особливості надання психологічної та  психотерапевтичної допомоги, ознайомитись з сучасними психотерапевтичними напрямками (системною сімейною психотерапією, психоаналізом, гештальт-терапією, психодрамою, арт-терапією тощо).

Студентський Playback-театр «Луна» МПЦ БДМУ презентував короткі перфоманси як унікальну психотерапевтичну взаємодію між акторами і глядачами. Спонтанне програвання в драматичній реальності окремих життєвих подій активізувало проживання ціннісно-смислових особливостей. Люди, які розповідали історію або випадок зі свого життя, самі обирали акторів для виконання ролей та спостерігали за відтворенням своєї історії, набираючи артистичної форми і послідовності.

Прочитано 178 разів