22 жовтня

Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

Співробітники БДМУ з благодійною акцією відвідали геріатричний пансіонат

П'ятниця, 12 жовтня 2018 10:49

З нагоди Всесвітнього Дня хоспісної і паліативної допомоги, який проводиться щорічно в другу суботу жовтня, співробітники кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб (зав. кафедри Олександр Федів) організували благодійну акцію. На чолі з професором Лілією Зуб співробітники кафедри (доценти Тетяна Безрук, Вероніка Кулачек, Мирослава Березова, асистенти Володимир Вівсянник, Станіслав Роборчук) відвідали пацієнтів Чернівецького геріатричного пансіонату.

Основна мета Всесвітнього Дня хоспісної та паліативної допомоги полягає у підвищенні інформованості світової громадськості про проблеми паліативної допомоги та хоспісів, сприяння у створенні умов для того, щоб люди могли висловити свої думки про проблему; підвищення розуміння медичних, соціальних, практичних і духовних потреб людей, які мають невиліковні захворювання та членів їх сімей; сприяння становленню та розвитку благодійних фондів, здатних підтримувати та розвивати рух хоспісної та паліативної допомоги у всьому світі.

Було придбано ряд необхідних медикаментів, які найчастіше використовуються при лікуванні захворюваннь серцево-судинної системи, ураженнь нирок, респіраторних захворюваннях, а також  вітамінів та фітопрепаратів, які використовуться в комплексному лікуванні пацієнтів геріатричного профілю.

Прочитано 74 разів Останнє редагування Неділя, 14 жовтня 2018 11:10