Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

22 лютого
Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

23 лютого

Гавалешко В.П.
Гайдуков В.А.
Мазур О.О.
Тарасюк В.І.
Филип У.Я.
Чорноус В.О.

24 лютого

Коваленко С.В.
Токар О.М.

25 лютого

Акентьєв С.О.
Буряк О.Г.
Калуцький І.В.

26 лютого

Кушнір А.М.
Лугова Т.Д.
Малєй І.В.
Руснак Ю.М.

27 лютого

Боштан Ю.М.
Денисенко О.І.
Попадюк Т.В.
Тащук В.К.

28 лютого

Візнюк І.Д.

1 березня

Врублєвська А.С.
Задерей С.І.
Кірошко І.С.
Кузьо О.О.
Сохацький В.М.

2 березня

Крупко О.В.

3 березня

Василашко М.І.
Карвацька Ю.П.
Купчанко К.П.

4 березня

Басараба Р.Ю.
Блажієвська О.М.
Воловідник М.В.
Гараздюк М.С.
Герман П.Л.
Д’яченко Т.М.
Кравчук С.Ю.
Кропельницька Ю.В.
Рябий С.І.
Семенюк Т.О.

5 березня

Горицький Я.В.
Запаранюк С.А.
Курікеру М.А.

6 березня

Гладерук Н.М.
Гончарук Р.І.
Кашул М.О.
Кишкан І.Г.
Кричун І.І.

7 березня

Вахнован Л.В.
Левицька С.А.
Руснак І.Г.
Сальніков О.Л.
Слободян О.О.
Степан В.Т.

8 березня

Островська-Гомон О.Б.

9 березня

Маковей Д.І.
Остафійчук В.В.

Студенти БДМУ вчили діток правилам особистої гігієни

Вівторок, 23 жовтня 2018 10:01

Студенти 20 групи ІІІ курсу медичного факультету №2 під керівництвом асистента кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Мікулець Людмили та завідувача кафедри  професора Ілащук Тетяни провели санітарно-просвітницьку акцію малятам дошкільного навчального закладу №7.

 

Під егідою Генеральної асамблеї ООН спільно з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Всесвітньої організації охорони здоров’я з 15 жовтня щороку відзначається Всесвітній день чистих рук (Global Handwashing Day).

До діток завітали: Мийдодир, Марійка та Ведмідь, Королева Зубна Щітка та мікроби, які продемонстрували дітям про важливість своєчасного та якісного миття рук. Герої загадували діткам загадки, прислів’я, були проведені ігри: «Склади речі, необхідні для гігієни», «Овації», а також провели невеличкий майстер-клас як правильно мити руки.  Наприкінці заходу дітям вручили невеличкі подаруночки, які допоможуть їм у підтриманні особистої гігієни.

Мета Всесвітнього дня чистих рук - нагадати людям про важливість гігієни. Прості речі рятують життя. Просте миття рук із милом може вберегти від інфекцій, які передаються через шкіру рук, які посідають 6 місце за смертністю.

За статистикою, лише 20% жінок і 7% чоловіків ретельно миють руки взагалі, і лише кожен десятий – приходячи з вулиці додому чи до офісу. Так ми самі створюємо справжній  клондайк  для  бактерій. Адже,  для того  щоби бактерії потрапили в організм і спровокували розвиток хвороби, достатньо торкнутися руками рота або щось з’їсти.

Мило позбавляє від вірусів, що знаходяться в ліпідній капсулі – лужне мильне середовище розчиняє цю оболонку і знищує їх. Саме тому для дотримання гігієни недостатньо лише ополіскувати руки проточною водою. Проте, на сьогодні мило доступне 96% населенню земної кулі й у деяких країнах усе ще залишається розкішшю.  

У сезон грипу миття рук – найкращий, після вакцинації, спосіб уникнути вірусу, адже він потрапляє в організм через рот, ніс та очі, яких ми часто торкаємось руками.

Прочитано 283 разів