7 лютого

22 лютого

Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

«Наші права – щасливе майбутнє»

П'ятниця, 07 грудня 2018 11:51

Найвищою цінністю будь – якої держави, у тому числі й України, є життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека її громадян.

У рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня викладачами кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії за сприяння завідувача кафедри Захарчука О.І. для студентів – фармацевтів 1 курсу 3 і 4 груп коледжу БДМУ (куратори Ежнед М.А., Костишин Л.В.) та 3 курсу 1, 4 і 5 груп фармацевтичного факультету (куратори Горошко О.М., Сахацька І.М., Паламар А.О.) було організовано інформаційний захід «Наші права – щасливе майбутнє». Основною темою бесіди були питання щодо домашнього насилля, його протидії та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.

На зустріч із студентами було запрошено головного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Пшеничко Галину Вікторівну, яка підготувала відео-лекторій з елементами бесіди, що включав теми «Насильство та кримінальна відповідальність», «Булінг – мовчати не треба». Дана бесіда висвітлила основні проблеми виникнення насильства в сім'ї та навчальних закладах, форми та методи, які застосовуються в процесі роботи з жертвами та кривдниками.

Присутнім були роздані інформаційні листівки, що містять інформацію щодо прав людини і контактні дані установ, де можна отримати допомогу жертвам насилля. На завершення студенти висловили власні думки щодо методів боротьби із насиллям і долучились до флешмобу «Стоп Насильство».

Кожен свідомий громадянин повинен сказати «Ні!» насиллю у власній родині. Адже сім'я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у сучасному мінливому світі.