Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

7 лютого
Багрієнко А.Ю.
Хусаїнов Ф.М.

8 лютого

Городинський С.І.
Лазарук О.В.
Лекар А.П.
Романчук В.В.
Шоріков Є.І.

9 лютого

Гринчук Ф.В.
Коровенкова О.М.
Кушнір С.В.
Пестовська Л.А.
Рандюк Р.Ю.
Сушій Г.В.

10 лютого

Боднарюк В.Є.
Ляшук Р.П.

11 лютого

Венгловська Я.В.
Мельник К.В.
Микалюк Л.В.
Юрій О.В.

12 лютого

Бурчу К.В.
Кожолянка Д.М.
Підвербецький О.Я.
Тунек О.А.
Цибуляк М.В.

13 лютого

Карлійчук М.А.
Пантя Д.М.
Савчук О.Ф.

14 лютого

Горошко О.М.
Клим І.В.
Москалюк В.Д.
Павлюкович О.В.
Філіпець Н.Д.
Хоменко В.Г.

15 лютого

Білоус Т.М.
Галагдина А.А.
Заморока О.В.
Циганчук Н.В.
Черноок Н.В.

16 лютого

Богдан Н.С.
Кметь О.Г.
Ляшенко О.М.
Широкий В.С.

17 лютого

Гулак А.М.
Ливарюк В.П.
Шевчук Б.В.

18 лютого

Скакун А.В.
Тарновецький М.В.
Ткачук Н.П.

19 лютого

Антонів А.А.
Ежнед М.А.
Кузнєцов О.О.
Майданюк В.Г.
Ткач Є.П.
Шейко Г.І.
Шмалюк М.І.

20 лютого

Лукашевич І.В.
Цигикало О.В.

21 лютого

Петринич О.А.
Ткач Н.Г.

22 лютого

Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

«Наші права – щасливе майбутнє»

П'ятниця, 07 грудня 2018 11:51

Найвищою цінністю будь – якої держави, у тому числі й України, є життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека її громадян.

 

У рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня викладачами кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії за сприяння завідувача кафедри Захарчука О.І. для студентів – фармацевтів 1 курсу 3 і 4 груп коледжу БДМУ (куратори Ежнед М.А., Костишин Л.В.) та 3 курсу 1, 4 і 5 груп фармацевтичного факультету (куратори Горошко О.М., Сахацька І.М., Паламар А.О.) було організовано інформаційний захід «Наші права – щасливе майбутнє». Основною темою бесіди були питання щодо домашнього насилля, його протидії та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.

На зустріч із студентами було запрошено головного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Пшеничко Галину Вікторівну, яка підготувала відео-лекторій з елементами бесіди, що включав теми «Насильство та кримінальна відповідальність», «Булінг – мовчати не треба». Дана бесіда висвітлила основні проблеми виникнення насильства в сім'ї та навчальних закладах, форми та методи, які застосовуються в процесі роботи з жертвами та кривдниками.

Присутнім були роздані інформаційні листівки, що містять інформацію щодо прав людини і контактні дані установ, де можна отримати допомогу жертвам насилля. На завершення студенти висловили власні думки щодо методів боротьби із насиллям і долучились до флешмобу «Стоп Насильство».

Кожен свідомий громадянин повинен сказати «Ні!» насиллю у власній родині. Адже сім'я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у сучасному мінливому світі. 

Прочитано 202 разів