11 березня

Стахова Т.С.

Студенти БДМУ провели благодійну акцію

Понеділок, 10 грудня 2018 14:33

Кожну другу неділю грудня ми відзначаємо День благодійництва. Студенти БДМУ, разом із викладачем кафедри фізіології імені Я.Д. Кіршенблата Віталією Штефанюк вирішили допомогти маленькій Мирославі Гордійчук із села Василів Заставнівського району. З її долею мабуть відомий чи не кожен буковинець.

Дівчинка народилася 18 січня 2017 року начебто здоровою. Та через 3 тижні, після виписки із пологового будинку, дівчинка раптово захворіла.11 лютого 2017 року в дівчинки трапився крововилив в головний мозок, дитина якимось дивом змогла пережити це, але після переливання донорської крові почала жовтіти. Мирославу із ОДКЛ перевели в Охматдит м. Києва, де виявили цитомегаловірус. Було проведено МРТ холангіографію. Лікарі діагностували у дитини біліарну атрезію – відсутність жовчних шляхів. Згодом дитину прооперували у Києві, проте позитивних результатів не було. Щоб вижити дівчинці потрібна була трансплантація печінки, на це погодились бельгійські лікарі. Дівчинку успішно прооперовано, її стан стабільний, вона гарно поправляється, але повинна поки що знаходитися на безлактозному харчуванні. Сім’я малозабезпечена, і мама не в змозі сама купляти суміші дитинці, а крім Мирослави в родині ще є старші братик та сестричка.

Студенти БДМУ вирішили зробити свій вклад у добру справу і провели акцію, в якій взяли участь 10, 26 та 28 групи 2 курсу медичних факультетів №1 та №2, 5 група 2 курсу стоматологічного факультету та 8 група 1 курсу фармацевтичного факультету. Хто як не медики повинні нести добро, дарувати милосердя і робити, як чарівники, діткам сюрпризи.

Для Мирослави були закуплені безлактозні каші, а для братика і сестрички – солодощі, книги і розмальовки. У День благодійництва ми нагадуємо знамениті слова зі Святого Письма, які проголошують про те, що блаженніше давати, ніж приймати. Робіть для інших добро і воно обов’язково сторицею повернеться.

Прочитано 246 разів Останнє редагування Понеділок, 10 грудня 2018 21:03