9 січня

Гараздюк О.І.
Калічко О.В.
Сторожук М.В.

БДМУ увійшов до пілотних закладів Україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти в Україні»

П'ятниця, 14 грудня 2018 10:24

БДМУ відібрано як пілотний заклад Україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти в Україні», який розпочинається у грудні 2018 р. та триватиме до кінця 2022 р. і буде фінансуватися Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії.

У проекті братимуть участь три медичні університети і три заклади вищої освіти для медичних сестер: Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет», Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України, Харківський національний медичний університет, Львівський інститут медсестринства та лабораторної медицини імені Андрея Крупинського, Житомирський медичний інститут, Рівненська медична академія.

БДМУ відібрано у проект як заклад вищої медичної освіти одразу в двох напрямках: покращення навчання на до- та післядипломному етапах сімейних лікарів (координатор - д.мед.н., проф. Сидорчук Л.П.) та медсестер (координатор – к.мед.н. Сажин С.І.).

Метою проекту є покращення системи медичної освіти та, в подальшому, підвищення якості послуг охорони здоров'я населенню України. Основними завданнями проекту є оснащення симуляційних центрів, впровадження інноваційних технологій, організація тренінгів для викладачів щодо студент-орієнтованого навчання, посилення академічної доброчесності. Розбудова дослідницьких можливостей закладів освіти й розвиток найкращих практик у навчанні та клінічній практиці завдяки міжнародній співпраці дозволить закладам ввести низку інновацій, вдосконалити методику навчання та підвищити інституційну спроможність для ведення ефективної проектної діяльності.

Інформацію підготувала: координатор грантової політики, доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Білоус Тетяна Михайлівна

Прочитано 427 разів Останнє редагування Четвер, 10 січня 2019 12:01