Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

9 січня
Жаров С.Ф.

10 січня    
Гасюк Л.С.
Міцкевич-Гризюк А.С.
Фрунза М.О.

11 січня    
Візниця Н.М.
Митринюк Т.І.

12 січня    
Грижюк В.І.
Котик Т.І.
Морар І.К.
Тучапський С.В.
Ферфецька К.В.

13 січня    
Черновська Н.В.

14 січня    
Війчук В.Є.
Киселиця В.М.
Ринжук В.Є.
Ткачук С.С.

15 січня    
Гловацька А.І.

16 січня    
Ілащук Є.В.
Куріцина С.А.
Равлюк Л.А.

17 січня    
Андрієць В.Л.
Олійник О.Д.
Паліброда Н.М.
Шпіньова О.М.

18 січня    
Ковальчук А.В.
Паліс О.О.

19 січня    
Боднар Г.Б.
Колоскова О.К.
Сапунков О.Д.
Швець О.М.
Шмигельська С.Т.

20 січня    
Агафонова Л.В.
Половик Г.Л.
Рудницький Р.І.
Сушинська Л.В.

21 січня    
Бліндер О.О.
Григорець Д.К.
Кодіца Ж.А.
Козарійчук Н.Я.
Ніцу А.І.
Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

22 січня    
Дячук В.В.
Зелінська Н.В.
Стратійчук С.Д.
Чайковська Н.М.

23 січня    
Бачук-Понич Н.В.
Гузік О.В.
Кривецький І.В.
Кучук О.П.
Постнікова Л.В.
Ринжук Л.В.

24 січня    
Гараздюк О.І.
Калічко О.В.
Сторожук М.В.

English Speaking Club підводить підсумки 2018 року

Четвер, 27 грудня 2018 13:08

Напередодні новорічних свят усі ми чекаємо подарунків та приємних сюрпризів, намагаємось швидше залагодити усі справи, щоб не залишати боргів на рік наступний, прагнемо зустрітись зі своїми друзями та близькими, а також підводимо підсумки року, що наближається до кінця.

 

Усі учасники English Speaking Club вітають викладачів та студентів університету з прийдешніми святами, бажають міцного здоров’я, здійснення мрій, невичерпного натхнення та творчості, та з нетерпінням чекатимуть нових зустрічей у весняному семестрі.

Для членів English Speaking Club 2018 рік був сповнений цікавими подіями, зустрічами, знайомствами та дискусіями. За роки свого існування клуб перетворився із простого гуртка англійської мови у справжній клуб за інтересами. Варто лише нагадати засідання цього року: «Is English Really English» та «Medical Slang», де студенти обговорювали питання та презентували власні дослідження стосовно розвитку сучасної англійської розмовної та професійної медичної мови; зустрічі за тематикою «Medical Error» та «Traditional and Folk Medicine» були присвячені розвитку медицини з давніх до сучасних часів; на засіданні «My Travelling Experience» клубівці ділились своїм досвідом та враженнями після подорожей та участі у програмах обміну за кордоном; цікава віртуальна подорож була здійснена 27 листопада («Symbols of My Native Country»), коли студенти медичного факультету № 3 розповідали про свої країни, культуру, освіту та історію.

На заключну зустріч 2018 року студенти запросили двох непересічних та поважних представників професорсько-викладацького складу університету: завідувача кафедри дитячої хірургії та отоларингології, професора Боднаря Олега Борисовича та доцента кафедри патологічної анатомії Курченка Ігоря Федоровича, які розповіли присутнім про свій досвід роботи в зарубіжних країнах: Гаїті, Нігерії, Замбії та Лівії; а також наголосили на важливість та необхідність знання англійської мови у сучасному світі.

Прочитано 185 разів