9 січня

Сторожук М.В.

English Speaking Club підводить підсумки 2018 року

Четвер, 27 грудня 2018 13:08

Напередодні новорічних свят усі ми чекаємо подарунків та приємних сюрпризів, намагаємось швидше залагодити усі справи, щоб не залишати боргів на рік наступний, прагнемо зустрітись зі своїми друзями та близькими, а також підводимо підсумки року, що наближається до кінця.

Усі учасники English Speaking Club вітають викладачів та студентів університету з прийдешніми святами, бажають міцного здоров’я, здійснення мрій, невичерпного натхнення та творчості, та з нетерпінням чекатимуть нових зустрічей у весняному семестрі.

Для членів English Speaking Club 2018 рік був сповнений цікавими подіями, зустрічами, знайомствами та дискусіями. За роки свого існування клуб перетворився із простого гуртка англійської мови у справжній клуб за інтересами. Варто лише нагадати засідання цього року: «Is English Really English» та «Medical Slang», де студенти обговорювали питання та презентували власні дослідження стосовно розвитку сучасної англійської розмовної та професійної медичної мови; зустрічі за тематикою «Medical Error» та «Traditional and Folk Medicine» були присвячені розвитку медицини з давніх до сучасних часів; на засіданні «My Travelling Experience» клубівці ділились своїм досвідом та враженнями після подорожей та участі у програмах обміну за кордоном; цікава віртуальна подорож була здійснена 27 листопада («Symbols of My Native Country»), коли студенти медичного факультету № 3 розповідали про свої країни, культуру, освіту та історію.

На заключну зустріч 2018 року студенти запросили двох непересічних та поважних представників професорсько-викладацького складу університету: завідувача кафедри дитячої хірургії та отоларингології, професора Боднаря Олега Борисовича та доцента кафедри патологічної анатомії Курченка Ігоря Федоровича, які розповіли присутнім про свій досвід роботи в зарубіжних країнах: Гаїті, Нігерії, Замбії та Лівії; а також наголосили на важливість та необхідність знання англійської мови у сучасному світі.