21 березня

Фесенко І.І.
Бирчак І.В.
Мар’янчук Г.Г.

Підсумки роботи 100-ї наукової підсумкової конференції професорсько-викладацького складу БДМУ

Вівторок, 19 лютого 2019 14:56

11, 13, 18 лютого 2019 року проходила 100 – а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького складу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

IMG 9794Упродовж роботи 22 тематичних наукових секційних засідань у виступах доповідачів (більше 500 доповідей) знайшли відображення результати 39 тем науково-дослідних робіт, що виконуються кафедрами університету; у матеріалах конференції опубліковано 573 тезиси доповідей співробітників університету.

Проведення підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу мало інформаційний супровід, зокрема в Українській науково-освітній телекомунікаційній мережі «URAN», що дає змогу презентувати результати досліджень науковців університету більш «широкому професійному колу».

18 лютого 2019 року на пленарному засіданні конференції з вітальним словом до науковців звернувся ректор БДМУ – професор Тарас Миколайович Бойчук.

На пленарному засіданні з доповідями виступили:

IMG 9752доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Власова Олена Василівна «Особливості перебігу сепсису новонароджених, які народилися в різних зонах геохімічного забруднення»;

доцент кафедри патологічної анатомії Тюлєнєва Олена Анатоліівна «Концепція морфогенезу матково-плацентарної форми недостатності посліду при залізодефіцитній анемії вагітних».

Загальний підсумок роботи 100 – ї підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» зробив проректор з наукової роботи, професор Іващук Олександр ІвановичIMG 9772

IMG 9777За підсумками роботи 100-ї підсумкової наукової конференції ректор університету, Т.М. Бойчук, вручив дипломи переможцям у номінаціях:

доценту кафедри патологічної анатомії Тюлєнєвій Олені Анатоліївні за наукову роботу на тему: «Концепція морфогенезу матково-плацентарної форми недостатності посліду при залізодефіцитній анемії вагітних» у номінації «Досягнення у галузі фундаментальної медицини»;

асистенту кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Бабінцевій Анастасії Геннадіївні за наукову роботу на тему: «Комплексне лікування новонароджених з проявами реальної дисфункції за умов перинатальної патології» у номінації «Досягнення у клінічній медицині»

доценту кафедри медичної та фармацевтичної хімії Грозав Аліні Миколаївні за наукову роботу на тему: «Синтез та властивості 1-заміщених етил 5-хлоро-4-форміл-2-метил-1Н-пірол-3-карбоксилатів» у номінації «Перспективний науковий напрямок».

Матеріал підготував: відповідальний секретар конференції, доцент Безрук В.В.

Фоторепортаж секційних засідань конференції

Прочитано 164 разів Останнє редагування Вівторок, 19 лютого 2019 15:10