Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

21 березня
Віцелару Л.К.
Ядуков В.В.

22 березня
Коржан О.П.
Ревуцька І.В.

23 березня
Ровінський О.О.
Томаш Л.М.

24 березня
Амеліна Т.М.
Білава Ю.М.
Калуцька Н.І.
Попова І.С.
Соломатіна Н.Р.

25 березня
Дудка І.В.
Кметь Т.І.
Мельник М.С.

26 березня
Дорошко В.А.
Окрепка Г.М.
Паламар А.О.
Стахова Т.С.

27 березня
Андрієць М.М.
Масікевич А.Ю.
Томнюк Т.І.

28 березня
Зінченко І.В.
Кіріак Н.А.
Лобода В.Д.
Мельничук О.М.
Осадчук Г.Р.
Попова М.Л.
Турецький В.Д.
Фоміна Т.П.

29 березня
Ємельяненко Н.Р.
Грушецький О.М.
Дребот О.І.
Кучурян Д.І.
Остафійчук А.В.

30 березня
Залибіна М.В.
Мишковський О.М.
Олійник І.Ю.

31 березня
Боледзюк В.Б.
Житарюк В.М.
Ластівка І.В.
Одайський В.В.

1 квітня
Курик В.І.
Марчук О.Ф.

2 квітня
Бабій Н.В.
Жуковський О.М.
Кантемір О.Т.
Литвінчук Н.М.
Маслянко В.А.
Петричко Л.М.
Поліщук О.Ю.

3 квітня
Акімов Л.В.
Гринчук І.О.
Коваль М.В.
Майструк А.П.
Модель Н.Е.

4 квітня
Драчук В.М.
Маляр Г.В.
Мойсей А.А.
Патратій М.В.
Повар М.А.
Білик Г.А.
Грешко Ю.І.
Рожко В.І.
Фесенко І.І.
Бирчак І.В.
Мар’янчук Г.Г.

Фахівці БДМУ проводять унікальні для Західної України урологічні операції

Середа, 13 березня 2019 13:43

В Обласному Центрі ендоскопічної урології під керівництвом професора Валерія Івановича Зайцева продовжується запровадження новітніх методик ендоскопічного оперативного лікування урологічних хворих за допомогою придбаного БДМУ сучасного комплексу для лапароскопічних операції.

 

Одна з найбільш складних операцій в урології, яка виконується тільки в окремих центральних клініках України у Києві та Харкові, яка дозволяє повністю вилікувати пацієнта з раком простати, активно впроваджується в Центрі.

«Цьогоріч проведено вже друга операція радикальної ендоскопічної простатектомії. Хоча операція і триває довго внаслідок її складності (4-5 годин), але мінімально травматичний доступ дозволяє хворому вже через 10-12 год. ходити, а через 4-5 днів переходити на амбулаторне лікування. Вчасно проведена операція призводить до повного вилікування від раку простати без променевої чи хіміотерапії,» – розповідає керівник Центру професор Валерій Зайцев

1 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copyДо слова, метою створення Обласного Центру ендоскопічної урології було забезпечення надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги хворим зі складною урологічною та онкоурологічною патологією з орієнтацією на хворих онкоурологічного профілю.

Центр було створено у 2018 році на базі урологічного відділення ОКЛ на основі придбаного БДМУ сучасного комплексу для виконання малоінвазивних операцій. Професор Зайцев В.І. пройшов тематичне удосконалення у клініці Гейдельбергського університету, що дозволило в найкоротший час оволодіти найсучаснішими методиками малоінвазивних операцій. За час існування Центру вже проведено більше 30 ендоскопічних операцій, частина з яких відносяться до найбільш складних в урології.

Подальший розвиток Центру планується саме у виконанні складних малоінвазивних оперативних втручань при онкоурологічній патології, які досі або взагалі не виконуються на Західній Україні, або виконуються тільки у окремих установах. Робота Центру проводиться у тісній співпраці з кафедрою онкології БДМУ та Обласним онкодиспансером.

Прочитано 85 разів