19 червня

Смандич В.С.

Краща медична сестра області – 2012

Середа, 17 жовтня 2012 03:00

17 жовтня у приміщенні палацу “Академічний” відбувся конкурс “Краща медична сестра області – 2012”. Організаторами змагань виступили Головне управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА, управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради, Буковинський державний медичний університет, Асоціація медичних сестер Чернівецької області.

З вітальними словами до учасниць та гостей свята звернулися Віталій Михайлішин, секретар Чернівецької міської ради, Ігор Шкробанець, начальник Головного управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Ігор Незборецький, начальник управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради, професор Тарас Бойчук, ректор Буковинського державного медичного університету.

Десять учасниць, які представляли райони та 2 учасниці з Чернівців (представниця міської поліклініки №3 та представниця обласного онкологічного диспансеру) змагалися у трьох конкурсах: представлення рідного краю, демонстрація практичних навиків та художній номер. В якості почесної гості на святі була присутня учасниця Всеукраїнського конкурсу “Краща медична сестра України 2012” Адріана Кіріл – представниця Новоселицького району.

Серед краси і професіоналізму високоповажне журі не розгубилось і гідно оцінило конкурсанток. (голова журі – професор Таміла Сорокман, декан медичного факультету БДМУ №4 та члени журі – директори медичних коледжів БДМУ). Перемогу здобули Яна Марчук (Чернівецька міська поліклініка №3) та Жанна Брунза (Хотинська ЦРЛ), які розділили почесне І місце, ІІІ місце здобула Марина Липкан (Кіцманська ЦРЛ).

Прочитано 887 разів Останнє редагування Неділя, 09 грудня 2012 17:39