Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

7 листопада
Білоус В.І.
Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

8 листопада
Єрмійчук Л.П.
Більцан О.В.
Мочернюк М.І.

9 листопада

Пасько Т.В.

10 листопада
Білецький С.В.
Рабська Т.М.

11 листопада
Козик О.В.
Одоржоховська О.І.

12 листопада
Лехкун Г.В.
Телеки М.М.

13 листопада
Григор'єва Н.П.
Косуба Р.Б.

14 листопада
Беженар М.М.
Гнатюк М.Г.
Гринько Н.В.
Леонтій Т.О.
Павлуник І.І.
Ференчук Є.О.

15 листопада
Безарова Г.І.
Гаєвська М.Ю.
Демкович В.В.
Маринчина І.М.
Шаповалов В.П.

16 листопада
Антофійчук М.П.
Хухліна О.С.
Чапара М.І.

17 листопада
Лаврова О.М.
Сидорчук Р.І.

18 листопада
Васюк В.Л.
Жуковська А.О.
Самойленко С.В.

19 листопада
Пашковський В.М.
Савка С.Д.
Урсарюк М.В.
Чернюх О.Г.

20 листопада
Білов М.Є.
Багажевська В.О.
Владиченко К.А.
Кондратенко С.І.
Никоряк Т.В.
Панченко Ю.В.

21 листопада
Данилишин Т.М.
Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

Нагородження учасників та переможців обласного фестивалю-кункурсу «Чисті роси» та Гала-концерт

Четвер, 24 березня 2011 00:00

24 березня в палаці юнацької творчості «Юність Буковини» відбулося нагородження учасників та переможців обласного фестивалю-кункурсу «Чисті роси» та Гала-концерт. Серед навчальних закладів I-IV рівня акредитації Чернівецької області Буковинський державний медичний університет відзначено Дипломом другого ступеня.


Студенти нашого навчального закладу на високому професійному рівні продемонстрували свої творчі здібності у різних номінаціях і були високо оцінені та відзначені. Отож, у номінації «хореографічне мистецтво» дипломом третього ступеню нагороджені: Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта» (керівник Богдан Дудка), танцювальний колектив «Ось так» ( керівник Валентина Головко), у номінації «літературна творчість» дипломом третього ступеню відзначено:
Христину Буринюк - студентку 2 курсу, медичного факультету №1, спеціальність «педіатрія»  (керівник Євгенія Петрюк) , дипломом другого ступеню нагороджений хореографічний дует у складі Півень Зої ( студентка медичного факультету №4) та Василя Савки ( керівник Василь Савка), таку ж нагороду отримали студенти з Індії у номінації «театральне мистецтво», які продемонстрували пантоміму « З вірою в серці». Дипломами першого ступеня нагороджені: у номінації «Художнє виконавство» Юлія Білоока ( 2 курс), Жанна Величук ( 4 курс), Анастасія Каспрук ( 5 курс)– студентки медичного факультету №2, Алла Бурик – студентка стоматологічного факультету, тріо «COR» у складі Анни Козар - студентки 1 курсу, стоматологічного факультету, Анастасії Сивокоровської (2 курс) та Юлії Рубашної ( 1 курс) – студенток медичного факультету №1 ( керівник Тетяна Д´яченко), у номінації «хореографічне мистецтво» перемогу здобули Кальян Решма та Джаян Рева Шруті - студентки 2 курсу, медичного факультету №2 ( керівник Ніна Войткевич), у номінації «інструментальне мистецтво» перемогу отримав дует у складі Мирослава Данилишина та Руснака Назара – студенти медичного факультету №1( керівник Віктор Головко).
У номінації « образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» дипломами першого ступеню нагороджено:
Васкул Надію – студентку 2 курсу, медичного факультету №1 спеціальність «педіатрія», студенти стоматологічного факультету Чепишко Світлана ( 2 курс) студентка, Рошка Юлія та Черкач Дмитро (4 курс), - керівник Юлія Рошка. Висловлюємо подяку директору палацу «Академічний» Віктору Головко та художньому керівнику Валентині Головко за високий мистецький рівень учасників конкурсу.

Вітаємо нашу студентську творчу молодь з почесними відзнаками у обласному фестивалі- конкурсі «Чисті роси»!

Галерея зображень

Прочитано 1091 разів