27 липня

Цимбал В.І.

Добра справа – запорука щастя

П'ятниця, 19 листопада 2010 00:00

19.11.2010 за ініціативи студентів 1 групи 3-го курсу фармацевтичного факультету, підтримки всього курсу, деяких кафедр та студентів першої групи 3-го курсу стоматологічного факультету було здійснено благодійну поїздку до дитячого будинку «Ромашка» (с. Оршівці ) .

«Яке щастя було знову побачити ті теплі посмішки , добрі ангельські  очі та щирі погляди »  , - висловлюються студенти .
Діти  летіли назустріч тобі, очікуючи, на якийсь сюрприз ,адже вони з ними трапляються не так часто, а ти приємно дарував їм жменьку цукерок  і просто споглядав, як вони радіючи падали в обійми, дякували і насолоджувались тим, що в них є тут і зараз .

Серце сотні разів обливалось кров'ю,  коли вони промовляли до тебе те святе і благословенне слово «мама» і  в той монент ти був безмежно вдячний своїм батькам  за те ,що вони в тебе є .

Кожен з нас намагався подарувати їм шматочок казки ! Разом з ними ми повернулись у дитинство, відчули себе щасливими по – новому, забувши про злобу та усі біди, які залишились за стінами будинку, уся та атмосфера наповнювала позитивом лише від того, що ти можеш когось ощасливити, подарувати маленьку радість.

Такі вчинки дають можливість задуматись над тим, що ти прийшов у світ  творити добро безкорисно і не очікуючи нічого навзаєм, а ми студенти – медики, чітко повинні це  усвідомлювати, адже хто як не ми ?!

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: