Білоус В.І.

Яковичук Н.Д.

Стоматологічний брейн-ринг

Вівторок, 28 лютого 2012 00:00

25 лютого 2012 року в м. Львові відбулася Всеукраїнська гра “Стоматологічний брейн-ринг” серед студентів медичних вузів стоматологічних факультетів.

Засновник та ведуча брейн-рингу – кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань НМУ Н.В. Біденко. Проект створений з метою підтримки талановитих студентів, розширення їх світогляду, заохочення до здобуття нових знань зі стоматології.

Команда була організована кафедрою хірургічної та дитячої стоматології БДМУ і виступила в складі 6-ти гравців (Навольський Н.М. – капітан команди, студент 5-го курсу, Трифаненко С.І.- лікар-інтерн, Гусарчук Р.В. – студенка 5-го курсу, Катанюк Е.М. – студентка 5-го курсу, Майкан О.П. – студент 4-го курсу, Масюк Я.О. – студентка 4-го курсу) під керівництвом асистента кафедри хірургічної та дитячої стоматології Калинчука А.І.

В захоплюючій грі студенти проявили високий інтелектуальний рівень, логічне мислення, уміння швидко знаходити раціональний вихід у поставленому завданні. В командному заліку гравці зайняли 4 місце серед представлених команд. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в “Стоматологічному брейн-рингу”.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: