27 березня

Фордук Н.М.

В БДМУ пройшов І етап олімпіади з внутрішньої медицини

Понеділок, 20 лютого 2012 00:00

20 лютого 2012 року відбулось нагородження переможців І туру олімпіади з внутрішньої медицини на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету.

Олімпіада проходила 13 лютого в декілька етапів: вирішення тестових завдань Крок-2 в СДН MOODLE, аналіз ЕКГ, письмова відповідь на чотири запитання, практичні навички щодо фізичного обстеження хворого. Переможцями стали наступні студенти університету: І місце – Гузік О.В. (5 група, медичний факультет №1), ІІ місце – Шилюк Н.О. (10 гр., медичний факультет №1) та Максимчук Н.О., (16 гр., медичний факультет №2), ІІІ місце – Барбе А.М. (7 гр., медичний факультет №1) та Любеля Ю.В. (16 гр., медичний факультет №2).

Переможцям олімпіади завідувач кафедри, професор О.С. Хухліна вручила пам’ятні призи та побажала подальших успіхів у навчанні.