22 березня

Ластівка І.В.

Благодійна акція студентів БДМУ до Міжнародного дня онкохворої дитини

Вівторок, 14 лютого 2012 00:00

14 лютого 2012 року з ініціативи Студентської ради Буковинського державного медичного університету була проведена акція “Саме твоя кров може врятувати життя – не залишайся осторонь!”, присвячена Міжнародному дню онкохворої дитини.

Місцем проведення заходу було гемотрансфузіологічне відділення ОКУ ЛШМД м.Чернівці. В акції прийняло участь 25 студентів-донорів, які здали 12 літрів крові. Вже вкотре студенти БДМУ є ініціаторами здачі крові, адже саме майбутні лікарі , як ніхто інший розуміють цінність та необхідність донорської крові, що саме донорська кров в потрібний момент рятує життя людей.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: