10 січня

Шорікова Д.В.

Студенти БДМУ відвідали Будинок дитини

Понеділок, 19 грудня 2011 00:00

В процесі підготовки майбутніх медичних сестер на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Буковинського державного медичного університету значна увага приділяється формуванню фахівців у дусі відданості своїй справі, любові до людей, уваги до пацієнтів, терпимості, допомоги тим, хто її потребує. Продовженням цього стало відвідування співробітниками кафедри та студентами медичного факультету №4 Чернівецького обласного спеціалізованого будинку дитини в день Святого Миколая. Для дітей були придбані подарунки, засоби догляду та гігієни.

Особливо важливим стало безпосереднє спілкування з мешканцями будинку. Діти отримали не тільки подарунки, а й частину любові, ласки, турботи.

Відбулася зустріч студентів з керівництвом закладу. Зокрема заступник головного лікаря А.Х. Фагурел розповіла студентам про життя та побут обездолених діток, також висловила слова вдячності студентам за організацію даної акції милосердя.

Слід зазначити, що між адміністраціями нашого вишу та обласним спеціалізованим будинком дитини існує договір про співпрацю. Студенти різних факультетів проходять практику на базі відділень ОСБД. Також колективом кафедри прийнято рішення про надання шефської допомоги вихованцям будинку дитини із залученням студентської молоді.

Прочитано 793 разів Останнє редагування П'ятниця, 28 грудня 2012 07:48