Білоус В.І.

Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

Студенти БДМУ на фестивалі “Студентська республіка”

Середа, 01 серпня 2012 03:00

З 8 по 11 липняна території розважального комплексу Сонячна долина, що знаходиться в с. Бояни Чернівецької області команда від Буковинського державного медичного університету “Градус+1” представила свій навчальний заклад на популярному фестивалі Студентська республіка 2012.

“Тепер ми знаємо, яким насправді має бути студентське життя”, – так казали ті, хто цьогоріч вперше відвідав Студреспубліку. “Студентська республіка” – це країна зі своєю владою, міліцією, банком, грошима, спортом та бізнесом. Головна мета – потрапити у владу, шлях до якої лежить через різного роду змагання: футбол, волейбол, квест, брейн, мафія, дебати, міс і містер. Поєднання оргдіяльнісної гри із незабутнім відпочинком надовго залишить слід в студентських серцях.

Студентським мером було обрано Володимира Палагнюка з команди ЧНУ з чим його щиро вітаємо та бажаємо успіху на новій посаді. Команда Буковинського державного медичного університету також має свої досягнення: студента Владислава Явного було нагороджено титулом Містер студреспубліки-2012, на субфестивалі з Спортивного покеру лікар-інтерн Юрій Лісничок посів призове ІІ місце. На інтелектуальній битві “Що?Де?Коли?” команда показала гарні результати і здобула ІІІ місце.

Проте фестиваль завершився – 10 липня відбулося обрання нового студентського мера та закриття фестивалю. А 11 липня всіх студреспіблканців захопила в свій полон ностальгія. Повертатися додому не хотілося нікому …

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 1197 разів Останнє редагування Вівторок, 04 грудня 2012 13:05