10 січня

Шорікова Д.В.

П'ятниця, 14 лютого 2014 15:45
Під час заходу

СВЯТО. День святого Валентина – світське свято, яке щороку 14 лютого відзначають у багатьох країнах світу та в Україні. Це свято бере початок зі Стародавнього Риму і є приводом замислитися над змістом кохання.

З цієї нагоди співробітники кафедри суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету разом зі студентами медичного факультету № 1 провели круглий стіл “День святого Валентина в Україні”, під час якого висвітлювалося історично-релігійне підґрунтя цього свята. Студенти читали вірші, виконували пісні про кохання та дарували валентинки один одному.

П'ятниця, 07 лютого 2014 22:57
Під час заходу

СВЯТО ФАКУЛЬТЕТУ. 5 лютого стоматологічний факультет розпочав естафету урочистостей приурочених 70-річчю Буковинського державного медичного університету з святкування Дня факультету та Міжнародного Дня стоматолога. Вкотре один з наймолодших факультетів університету приємно всіх здивував мистецько-розважальною програмою в палаці “Академічний”.

Зі святом студентів та викладачів привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який також вручив грамоти та подяки кращим викладачам та студентам факультету.

Вівторок, 28 січня 2014 10:40
Під час екскурсії

ЕКСКУРС. Індія – країна заселена мільйонами людей. Жоден з них не схожий один на одного – у кожного своя доля, свої традиції та обов’язок, що в сукупності називається дхармою, терміном, суть якого важко зрозуміти європейцю.

П'ятниця, 20 грудня 2013 13:12
Під час свята

СВЯТО ФАКУЛЬТЕТУ. 19 грудня медичний факультет №4 Буковинського державного медичного університету відсвяткував День факультету. Нагадаємо, що факультет засновано у 1994 році, наразі тут майбутню професію здобувають майже 400 студентів зі спеціальностей “Педіатрія”, “Медична психологія”, “Сестринська справа” та “Лабораторна діагностика”.

П'ятниця, 29 листопада 2013 16:31
Студентка БДМУ посіла призове місце на міському конкурсі “Студент року”

КОНКУРС. 28 листопада, у палаці “Академічний” пройшов XII загальноміський конкурс “Студент року”, у якому взяли участь 13 переможців відбіркових турів, що відбувалися на рівні вищих навчальних закладів міста.

Студентка 2 курсу Буковинського державного медичного університету Марина Коротчук посіла почесне ІІ місце загальноміського конкурсу. Від імені ректорату щиро вітаємо Марину із почесною нагородою та бажаємо подальших успіхів у навчанні та у творчості.