10 січня

Шорікова Д.В.

Понеділок, 30 вересня 2013 03:21
Зустріч випускників БДМУ 1978 року

35-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 27 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецький медичний інститут) 1978 року випуску.

П'ятниця, 27 вересня 2013 00:00
Бал знайомств-2013

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТАЛАНТІВ. 26 вересня першокурсники БДМУ презентували свої мистецькі таланти на традиційному Балу знайомств. Свято розпочала доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, яка передала вітання від ректора та побажала всім учасникам вдалого виступу.

До слова, виступи конкурсантів оцінювало компетентне журі на чолі з Ніною Іванівною: Валентина Головко, художній керівник палацу “Академічний”; доцент Петро Ковальчук, голова профспілкового комітету БДМУ; доцент Іван Гараздюк, директор аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта”; Наталія Куліш, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини; Валентина Синиця, доцент кафедри іноземних мов; Тетяна Д’яченко, керівник естрадно-вокальної студії палацу “Академічний”; Денис Орновицький, балетместер аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта”; Василь Мосійчук, голова Студентської ради БДМУ.

Середа, 25 вересня 2013 00:00
Спортивно-розважальне свято для першокурсників БДМУ

ДОЗВІЛЛЯ. Уже стало доброю традицією наприкінці вересня проводити свято першокурсникам Буковинського державного медичного університету в спортивно-оздоровчому таборі “Здоров’я”. Цьогоріч спортивно-розважальне свято проводилося впродовж 20-22 вересня. Організатором цього дійства виступає керівництво університету та Студентська рада. Комфортні умови для відпочинку студентів забезпечують працівники табору.

Вівторок, 24 вересня 2013 00:00
Зустріч випускників БДМУ 1973 року

40-РІЧЧЯ ВИПУСКУ.20 вересня а палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецького медичного інституту) 1973 року.

Субота, 21 вересня 2013 14:25
В БДМУ відсвяткували День фармацевтичного працівника

ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО.  19 вересня в Буковинському державному медичному університеті відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника та фармацевтичного факультету.

З вітальним словом до присутніх звернувся професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, який передав вітання від ректора університету та вручив грамоти й подяки кращим викладачам та студентам факультету. Також Олександр Іванович за вагомий особистий внесок у розвиток фармацевтичної галузі, сприяння в практичній підготовці студентів університету нагородив грамотами представників фармацевтичної галузі міста та області.