19 червня

Смандич В.С.

Вівторок, 17 вересня 2013 00:21
Вечір зустрічі випускників 1963 року випуску

50-РІЧЧЯ ВИПУСКУ. 30 вересня в БДМУ відбулася зустріч випускників 1963 року випуску. Ювіляри вирішили проводити свою зустріч в конференц-залі адміністративного корпусу університету. На зустріч прийшли 39 випускників.

Середа, 11 вересня 2013 10:25
Мистецька родина палацу “Академічний”

ПАЛАЦ “АКАДЕМІЧНИЙ”. Шановні студенти, запрошуємо Вас до великої мистецької родини Буковинського державного медичного університету, навчаючись великій медичній науці, розвивайтеся і творчо. Не втратьте свою можливість проявити себе у науці та у творчості, адже талановита людина талановита й успішна у всьому.

Якщо ви творча особистість і прагнете проявити свої мистецькі здібності на сцені палацу “Академічний”, на конкурсах та фестивалях, в театральних проектах запрошуємо вас на прослуховування в палац 16 вересня о 16.30. Набір проводиться у студії за уподобаннями.

Понеділок, 09 вересня 2013 16:46
Зустріч випускників БДМУ 1993 року випуску

20-РІЧЧЯ ВИПУСКУ. 6 вересня 2013 року відбулася зустріч випускників 1993 року випуску. Урочистості розпочали діти випускників, теперішні студенти БДМУ, які презентували театрально-мистецьку композицію “Мрії та їх втілення”. Основний лейтмотив даної композиції – Батьки – найкращий приклад для наслідування. Насправді, адже велика кількість випускників 1993 року наразі знані медичні працівники, шановані викладачі та науковці – гордість медицини краю.

П'ятниця, 09 серпня 2013 14:49
Народний аматорський ансамбль пісні і танцю “Трембіта” став учасником фестивалю “Буковинські зустрічі”

ФЕСТИВАЛЬ. Упродовж 2-4 серпня в м.Боньхад (Угорщина) відбувся черговий етап 24 Міжнародного музично-етнографічного фестивалю “Буковинські зустрічі”.

Цьогоріч у фестивалі взяли участь 34 колективи з 9 країн Європи (Угорщина, Польща, Україна, Румунія, Німеччина, Словаччина, Хорватія, Боснія та Герцеговина, Сербія). Україну представляли 2 колективи з Чернівецької області: Народний аматорський ансамбль пісні та танцю “Трембіта” (хорова група) Буковинського державного медичного університету та інструментальний ансамбль “Карпатська Тайстра” (смт.Путила).

П'ятниця, 24 травня 2013 16:53
Під час екскурсії

БІОЛОГІЧНЕ РІЗНОМАНІТТЯ. До Міжнародного дня біологічного розмаїття (22 травня) студенти БДМУ, разом із викладачами кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії – доцентом Костянтином Хлусом та доцентом Іриною Яремій ознайомилися з експозицією зоологічного музею ЧНУ ім. Юрія Федьковича.