10 січня

Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

П'ятниця, 09 серпня 2013 14:49
Народний аматорський ансамбль пісні і танцю “Трембіта” став учасником фестивалю “Буковинські зустрічі”

ФЕСТИВАЛЬ. Упродовж 2-4 серпня в м.Боньхад (Угорщина) відбувся черговий етап 24 Міжнародного музично-етнографічного фестивалю “Буковинські зустрічі”.

Цьогоріч у фестивалі взяли участь 34 колективи з 9 країн Європи (Угорщина, Польща, Україна, Румунія, Німеччина, Словаччина, Хорватія, Боснія та Герцеговина, Сербія). Україну представляли 2 колективи з Чернівецької області: Народний аматорський ансамбль пісні та танцю “Трембіта” (хорова група) Буковинського державного медичного університету та інструментальний ансамбль “Карпатська Тайстра” (смт.Путила).

П'ятниця, 24 травня 2013 16:53
Під час екскурсії

БІОЛОГІЧНЕ РІЗНОМАНІТТЯ. До Міжнародного дня біологічного розмаїття (22 травня) студенти БДМУ, разом із викладачами кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії – доцентом Костянтином Хлусом та доцентом Іриною Яремій ознайомилися з експозицією зоологічного музею ЧНУ ім. Юрія Федьковича.

П'ятниця, 24 травня 2013 16:22
Трембіті - 50

СВЯТО. Концерт до 50-річчя чернівецького ансамблю відбудеться 29 травня, о 17.00, в палаці “Академічний”.

Четвер, 23 травня 2013 17:05
Золотий ювілей “Трембіти”

ЮВІЛЕЙ. 29 травня в палаці “Академічний” відбудуться урочистості з нагоди святкування 50-річчя Народного аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта” Буковинського державного медичного університету.

Гості свята матимуть можливість насолодитися вокальними та хореографічними номерами улюбленого ансамблю. Також відбудеться урочисте нагородження учасників колективу всіх років. Свої музичні вітання колегам презентують мистецькі колективи навчальних закладів міста, коледжів БДМУ, Чернівецької обласної філармонії.

Середа, 22 травня 2013 17:16
Студенти БДМУ взяли участь в інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?”

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЗМАГАННЯ. У рамках відзначення ІІ-го Буковинського студентського фестивалю науки Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету запросив студентів-медиків позмагатись в інтерактивній інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?”.