Білоус В.І.

Яковичук Н.Д.

Субота, 18 травня 2013 15:10
Трембіті-50

ДО ЮВІЛЕЮ. Вони давно вже не студенти… У них безліч справ і обов’язків. Кожен з них зайняв свою нішу у суспільстві, проте спогади про студентське життя і участь у ансамблі “Трембіта” і до цього часу повертають їх спогадами назад у минуле. Сьогодні ми поспілкуємось з Петром Буринюком, головним лікарем Заліщицької обласного комунального дитячого санаторію, депутатом районної ради, головою комісій по охороні здоров’я, освіти і культури та Ларисою Ринжук-Бегаль, доцентом кафедри акушерства та гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології Буковинського державного медичного університету, лікарем акушер-гінекологом вищої категорії.

Середа, 15 травня 2013 14:53
День матері в БДМУ

СВЯТО. 14 травня співробітники кафедри суспільних наук та українознавства БДМУ провели творче свято присвячене Дню матері, який ми святкували 12 травня.

Вівторок, 30 квітня 2013 11:33
50 років “Трембіті”

ЮВІЛЕЙ. Цього року виповнюється 50 років із заснування Народного аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта”. Ансамбль має свою неповторну історію, яку творили колишні студенти на сьогодні доктори медичних наук, кандидати медичних наук, професори, доценти, висококваліфіковані лікарі. Близько трьох тисяч юнаків і дівчат різних поколінь пройшли в ансамблі школу естетичного виховання. Вже сьоме покоління студентів співає, танцює і грає на народних інструментах в Народному аматорському ансамблі пісні і танцю “Трембіта”.

З нагоди ювілею колективу та з нагоди Міжнародного дня танцю ми поспілкувались з учасниками ансамблю, дізналися про їх враження від участі в колективі.

Середа, 24 квітня 2013 17:43
Студенти БДМУ нагороджені дипломом І ступеня на обласному конкурсі «Чисті роси»

ТВОРЧІ ПЕРЕМОГИ. 23 квітня в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося нагородження переможців та Гала-концерт Обласного фестивалю юнацької творчості «Чисті роси» серед вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. У обласному фестивалі юнацької творчості «Чисті роси» брало участь 18 навчальних закладів – біля трьох тисяч студентів.

Зауважимо, що студенти Буковинського державного медичного університету представили навчальний заклад у всіх номінаціях, а саме: «Художнє виконавство», «Хореографічне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Літературна творчість», «Циркове мистецтво», та «Декоративно-ужиткове мистецтво» та вибороли почесне перше місце.

П'ятниця, 19 квітня 2013 14:58
Бенефіс випускників 2013 року

ВИПУСК 2013. 18 квітня в палаці “Академічний” відбувся Бенефіс студентів VI курсу Буковинського державного медичного університету. Цьогорічні випускники подарували глядачам чудову мистецьку програму, насичену веселими мініатюрами зі студентського життя. Також присутні переглянули відеоролик, в який випускники вклали спогади про навчання в БДМУ від І до VI курсу.

Студенти в повній мірі презентували свої вокальні, танцювальні, театральні таланти. Не зраджуючи традицій університету, студенти цьогоріч також своєрідно номінували викладачів та презентували їм на пам'ять світлини, на яких було проведено їх асоціативний зв'язок з відомими історичними постатями та міфічними героями. Також гості вечора мали можливість насолодитися виставкою картин студента-шестикурсника.