25 квітня

Малик Ю.Ю.

Студенти БДМУ зайняли призове місце на ХІ обласній Універсіаді з футболу

П'ятниця, 05 жовтня 2012 00:00

Упродовж 1-5 жовтня на стадіоні “Гарт” проходили змагання ХІ Універсіади Чернівецької області з футболу серед студентів ВНЗ ІІІ –ІV рівнів акредитації. У змаганнях брали участь 7 команд. Збірна БДМУ здобула у цих змаганнях почесне ІІІ місце, перемігши у фіналі команду БДФЕУ з рахунком 5-4 (по пенальті).

Кращими гравцями нашої команди були: Георгій Міглей, Михайло Лазоряк, Денис Павленко, Ярослав Загоруйко, Олег Дідур, Олег Ярема, Андрій Андріяшко, Іван Кривий, Василь Кузьмик , Сергій Ситник, Тарас Басараба, Мохамуд Амед, Мохамуд Абурахім, Антсві Беко. Гарними результатами ми завдячуємо наполегливості студентів та тренеру команди – старшому викладачу кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Миколі Андрійцю.