Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

19 червня
Амоші М.Я.
Арабаджі М.І.
Гребенюк В.І.
Постевка І.Д.
Рубанець П.Г.
Степанчук В.В.

20 червня
Гарбашевська П.П.
Дроник Т.А.
Крук Т.В.
Шостенко А.А.

21 червня
Годованець О.С.
Кулачек Ф.Г.
Русіна С.М.
Чернецька М.М.

22 червня
Бондаренко О.В.

23 червня
Малкович Н.М.
Панкевич М.М.

24 червня
Іващук С.І.
Василик А.С.
Горда І.Г.
Жук О.О.
Макарова О.В.
Присяжнюк П.В.
Ревуцька Г.С.

25 червня
Булезюк О.В.
Боєчко В.Ф.

26 червня
Дікал М.В.
Дорубець А.Д.
Пашковська Н.В.
Савчук О.Т.
Сметанюк О.М.

27 червня
Івасюк С.Н.
Бурянчук Л.О.
Костенюк С.В.

28 червня
Боднараш С.Г.
Присташ Н.М.
Стрежак Т.Р.

29 червня
Задорожна О.В.
Лопушинська І.В.

30 червня
Булик Р.Є.
Житар М.О.
Коротун О.П.
Лапа Г.М.
Мироник О.В.
Смандич В.С.

Відбулися фінальні змагання серед команд факультетів Буковинського державного медичного університету

Четвер, 07 квітня 2011 00:00

7 квітня 2011 року відбулися фінальні змагання серед команд факультетів БДМУ одразу з двох видів спорту: футболу та настільного тенісу.
Футбольний турнір пройшов у жорсткому протистоянні практично рівних за силами команд: медичного факультету №1, №2, стоматологічного факультету та команди інтернів. У фінальній грі з мінімальним відривом 3-2 перше місце виборола команда медичного факультету №2. Срібло дісталося команді стоматологів. Третє місце у змаганнях виборола команда медичного факультету №1.


У складі команди-чемпіона виступали: Дідур Олег (2 курс), Ярема Олег (2 курс), Кисилиця Ярослав (2 курс), Шовковий Назар (2 курс), Кравчук Василь (3 курс), Загоруйко Ярослав (3 курс), Карляк Степан (4 курс), Макогончук Сергій (5 курс).
Не менш напруженими виявилися змагання з настільного тенісу, за участі 4 команд: медичного факультету №1, №2, стоматологічного та медичного факультету №4 з ВММіФФ. У загальнокомандному заліку перемогла команда медичного факультету №1, срібло дісталося студентам медичного факультету №2, третє місце посіла команда медичного факультету №4 з  ВММіФФ. В особистому заліку місця розподілилися наступним чином:

Чоловіки:

І місце Сулятицький Іван – медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа», 2 курс;
ІІ місцеБоцко Вадим – медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа», 2 курс;
ІІІ місцеВензель Тарас – медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа», 4 курс.

Жінки:

І місцеПаламарчук Олена – медичний №4 з ВММіФФ, 1 курс;
ІІ місцеБондарчук Ірина – медичний факультет №2, 2 курс;
ІІІ місцеГорбаченко Лариса – медичний факультет № 2, 3 курс.

Прочитано 690 разів