Відкрита першість БДМУ з народного жиму

4 грудня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання відкритої першості БДМУ з народного жиму (багатоповторний жим лежачи штанги вагою власного тіла) та гирьового спорту.

Турнір був організований з нагоди Дня Збройних Сил України. Подібні змагання стали в університеті вже традиційними. Цього року учасниками стали студенти БДМУ, Чернівецького індустріального технікуму, Чернівецького коледжу Львівського аграрного університету, Чернівецького медичного коледжу БДМУ та коледжу БДМУ.

Учасників змагань вітали почесні гості: голова профкому БДМУ доцент Ковальчук Петро Євгенович, полковник медичної служби асистент кафедри медицини катастроф та військової медицини Мойсюк Володимир Денисович, учасник бойових дій підполковник Юрчук Леонід Павлович, голова ВГО «Ніхто, крім нас» у Чернівецькій області, учасник бойових дій Ковалець Юрій Миколайович.

Змагання з народного жиму проводилися у двох вікових категоріях: до 18 років та старші. У молодшій віковій групі перемогли студенти Чернівецького коледжу Львівського аграрного університету.

У старшій групі перемогу святкували:

Лазорко Юліан- 5 курс, медичний факультет №1;

Новицький Андрій – 5 курс, медичний факультет №2;

Ольшевський Олег – 5 курс, медичний факультет №1.

У змаганнях з гирьового спорту у молодшій віковій категорії переміг студент 2 курсу медичного факультету №1 Лісовий Вадим.  У ваговій категорії до 70 кг (старша вікова група) срібло здобув Лазорко Юліан (5 курс, медичний факультет №1). У ваговій категорії до 90 кг срібну нагороду виборов Чубенко Вадим (інтерн), бронза дісталася Темечко Олександру (4 курс, медичний факультет №1).