• Українська
  • English
Відбулися Обласні спортивні ігри з дзюдо

9 березня 2017 року відбулися змагання Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з дзюдо.

Збірна команда БДМУ дуже успішно виступила на цих змаганнях, виборовши 4 золотих, 2 срібних та 1 бронзову медаль. В загальнокомандному заліку наші спортсмени здобули срібло, поступившись лише команді ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Дзюдо є традиційно сильним видом спорту в університеті, і наші спортсмени дуже ретельно готувалися до цих змагань, тому такий результат для нас був абсолютно очікуваним. Надзвичайно приємним було й те, що за результатами особистих змагань у різних вагових категоріях більшість членів нашої збірної стали переможцями чи призерами.