Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

21 листопада
Данилишин Т.М.
Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

22 листопада
Пендерецька О.М.
Шульгіна В.В.

23 листопада
Сандецька Р.В.
Фрунза К.Д.

24 листопада
Андрієць О.А.
Андрущак М.О.
Крічак Т.В.

25 листопада
Бірюк І.Г.
Телекі Я.М.
Чаплінська І.М.

26 листопада
Волощук Л.Г.
Кушнір О.В.
Мак Г.В.
Осипенко В.А.
Соломатіна Н.І.

27 листопада
Баранецький В.Д.
Караван Я.Р.
Карпюк Л.В.
Крокош Є.М.
Пенюк Л.М.
Флорескул Д.М.
Юрків О.І.

28 листопада
Александрюк В.М.
Грекул Є.М.

29 листопада
Кожокару В.І.

30 листопада
Донська Т.В.
Степанченко М.С.

1 грудня
Білик І.І.
Бербець А.М.
Власова О.В.

2 грудня
Звінчук Г.Й.
Никоряк Ю.В.
Сливка В.І.
Сорохан М.М.

3 грудня
Власик Л.І.
Щербініна С.А.

4 грудня
Баламутова М.І.
Боднарюк Г.П.
Ковтюк Н.І.
Когут С.А.
Плаксивий О.Г.
Плеш І.А.
Тирон Г.В.
Яцко Г.О.

5 грудня
Антофійчук І.Я.
Грачова Т.І.
Шлюсар О.І.

6 грудня
Безрук Т.О.
Габор С.Т.
Павлюк М.С.
Яворенко К.Ю.

В БДМУ пройшли спортивні змагання з нагоди Дня матері

Середа, 17 травня 2017 11:35

У переддень Дня Матері на штучному футбольному майданчику стадіону «Буковина» пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд.

 

Цей турнір вже п’ятий рік поспіль організовує спортивний клуб БДМУ. Цього року у турнірі брали участь команди Вашківецького, Новоселицького медичних коледжів БДМУ та нашого університету.

Наші дівчата беззаперечно були найсильнішими. Проте команди суперниці не засмучувалися, адже це були команди, які отримали безцінний змагальний досвід з сильним суперником.

Нагороджував переможців та призерів голова профспілки БДМУ Ковальчук Петро Євгенович, який привітав дівчат зі святом та побажав успіхів у спорті.

Від імені ректорату щиро вітаємо наших футболісток з успішним виступом та бажаємо майбутніх перемог у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

У складі команди виступали:

Баранецька Олександра – фармацевтичний факультет, спеціальність «Фармація», 2 курс;

Гуцкал Адріана – фармацевтичний факультет, спеціальність «Фармація»,  4 курс;

Дзьоба Іванна – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 4 курс;

Корж Ірина – медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія», 6 курс;

Кумакшева Анастасія – медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа», 2 курс;

Рабченюк Катерина – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 4 курс;

Смішна Олександра – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 4 курс;

Шпряха Юлія – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 5 курс.

Прочитано 252 разів