Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

24 липня
Єрошенко Л.І.
Говорнян С.Л.
Мельник І.В.

25 липня

Дейнека С.Є.
Каспрук Н.М.
Колесник В.В.
Кузнєцова О.В.

26 липня

Гармидер Л.Г.
Підвисоцька Н.І.
Шахова О.О.

27 липня

Левандовський Р.А.

28 липня

Васильєва Н.В.
Лукаш І.В.
Навчук Г.В.
Потачевська М.М.

29 липня

Брагар В.П.
Вакарюк О.Р.
Підвербецька А.В.

30 липня

Ішков М.О.
Білокопита Г.М.
Двірничук В.І.
Корольова Л.М.
Майкан А.І.
Маковійчук І.В.
Павел К.І.
Паламар В.Д.

31 липня
Волошин В.Л.
Гарасим І.В.
Данелюк І.Д.
Нагірняк В.М.

01 серпня

Кирилюк А.І.

02 серпня

Пісоцький І.В.

03 серпня

Барбаза Є.Ю.
Бесплітнік М.Г.
Воєвідка О.С.
Кривецька С.С.

04 серпня

Бічер І.М.
Ковальчук П.Є.
Лук'янюк Л.В.
Махрова Є.Г.
Меленко С.Р.
Паляниця А.С.
Чала К.М.

05 серпня

Синиця В.Г.

06 серпня

Ватаманюк М.М.
Касіян В.І.
Кулачек В.Т.

07 серпня

Білоокий О.В.
Головко В.Д.
Гошовська А.В.

08 серпня

Влад Г.М.
Перепелюк М.Д.
Філіпець О.О.
Федорук О.С.
Цимбал В.І.

В БДМУ пройшли спортивні змагання з нагоди Дня матері

Середа, 17 травня 2017 11:35

У переддень Дня Матері на штучному футбольному майданчику стадіону «Буковина» пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд.

 

Цей турнір вже п’ятий рік поспіль організовує спортивний клуб БДМУ. Цього року у турнірі брали участь команди Вашківецького, Новоселицького медичних коледжів БДМУ та нашого університету.

Наші дівчата беззаперечно були найсильнішими. Проте команди суперниці не засмучувалися, адже це були команди, які отримали безцінний змагальний досвід з сильним суперником.

Нагороджував переможців та призерів голова профспілки БДМУ Ковальчук Петро Євгенович, який привітав дівчат зі святом та побажав успіхів у спорті.

Від імені ректорату щиро вітаємо наших футболісток з успішним виступом та бажаємо майбутніх перемог у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

У складі команди виступали:

Баранецька Олександра – фармацевтичний факультет, спеціальність «Фармація», 2 курс;

Гуцкал Адріана – фармацевтичний факультет, спеціальність «Фармація»,  4 курс;

Дзьоба Іванна – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 4 курс;

Корж Ірина – медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія», 6 курс;

Кумакшева Анастасія – медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа», 2 курс;

Рабченюк Катерина – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 4 курс;

Смішна Олександра – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 4 курс;

Шпряха Юлія – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 5 курс.

Прочитано 166 разів