Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

21 вересня
Васильєв В.В.
Ткачук О.В.

22 вересня
Осійчук І.С.

23 вересня

Левицька В.І.
Мельник Н.О.

24 вересня

Гончарук Л.М.
Остафійчук Д.І.
Процак Т.В.
Сорокман Т.В.
Стоян М.В.

25 вересня

Чубатенко С.Ю.

26 вересня

Бєлік В.М.
Мікулець Л.В.

27 вересня

Ватаманюк М.М.
Геруш І.В.
Дущак Д.В.
Заморський І.І.

28 вересня

Бабій О.Р.
Васильчишина А.В.
Мойсюк С.В.
Нікітіна Н.В.

29 вересня

Козарюк Н.В.
Семенко В.З.
Хлуновська Л.Ю.

30 вересня

Дудка Є.А.
Маюк О.В.

1 жовтня

Гаїна Н.І.
Коновчук В.М.
Семків В.Б.
Табачнюк Н.В.
Ткачук О.Ю.
Хмара Т.В.
Щудрова Т.С.

2 жовтня

Олієвська М.В.

3 жовтня

Навчук І.В.
Тулюлюк С.В.

4 жовтня

Бокучава О.О.
Солярик О.І.
Шуленіна О.В.
Юрнюк С.В.

5 жовтня

Брусановська Л.І.
Гончарова А.К.
Маркович Н.П.
Сметанюк О.І.
Урбанчук Н.М.

6 жовтня

Клацик І.В.

В БДМУ пройшли спортивні змагання з нагоди Дня матері

Середа, 17 травня 2017 11:35

У переддень Дня Матері на штучному футбольному майданчику стадіону «Буковина» пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд.

 

Цей турнір вже п’ятий рік поспіль організовує спортивний клуб БДМУ. Цього року у турнірі брали участь команди Вашківецького, Новоселицького медичних коледжів БДМУ та нашого університету.

Наші дівчата беззаперечно були найсильнішими. Проте команди суперниці не засмучувалися, адже це були команди, які отримали безцінний змагальний досвід з сильним суперником.

Нагороджував переможців та призерів голова профспілки БДМУ Ковальчук Петро Євгенович, який привітав дівчат зі святом та побажав успіхів у спорті.

Від імені ректорату щиро вітаємо наших футболісток з успішним виступом та бажаємо майбутніх перемог у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

У складі команди виступали:

Баранецька Олександра – фармацевтичний факультет, спеціальність «Фармація», 2 курс;

Гуцкал Адріана – фармацевтичний факультет, спеціальність «Фармація»,  4 курс;

Дзьоба Іванна – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 4 курс;

Корж Ірина – медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія», 6 курс;

Кумакшева Анастасія – медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа», 2 курс;

Рабченюк Катерина – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 4 курс;

Смішна Олександра – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 4 курс;

Шпряха Юлія – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 5 курс.

Прочитано 213 разів