У БДМУ відзначили День фізичної культури і спорту

У суботу 9 вересня у БДМУ традиційно відзначали День фізичної культури і спорту.

Напередодні свята впродовж кількох днів в університеті проводилися змагання з різних видів спорту.

Змагання з міні-футболу розпочалися ще у четвер на штучному майданчику стадіону «Буковина». У турнірі взяли участь 4 команди: збірна медичного №3, збірна випускників, студентська збірна БДМУ та команда «БукФам», клубна команда, у складі якої виступають студенти та співробітники БДМУ і лікарі. Турнір закінчився в суботу перемогою команди «БукФам».

У п’ятницю святкові змагання з волейболу провели студенти коледжу БДМУ. У турнірі брали участь команди 1-3 курсів. Також спортсмени коледжу вже традиційно вранці у п’ятницю провели свою спортивну акцію: на галявині парку вони виконували вправи гігієнічної гімнастики та запрошували всіх бажаючих займатися разом з ними.

У суботу в спортивному комплексі БДМУ члени збірних команд та любителі настільного тенісу, шахів, баскетболу провели свої змагання з нагоди свята. На стадіоні «Буковина» змагалися легкоатлети БДМУ.

Фінальним акордом свята стала дружня зустріч з футболу серед викладачів ЧНУ ім. Ю.Федьковича та БДМУ. Двобій закінчився бойовою нічиєю 3:3 та приніс величезне задоволення всім учасникам.

У складі нашої команди виступали:

Бірюк І.Г – завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини.

Пашковський В.М. – завідувач кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім.. С.М. Савенка

Зайцев В.І. – професор кафедри хірургії та урології.

Давиденко І.С. – завідувач кафедри патологічної анатомії

Мойсюк В.Д. – асистент кафедри медицини катастроф та військової медицини.

Хащук В.С.  – асистент кафедри медицини катастроф та військової медицини.

Бербець А.М. –доцент кафедри акушерства та гінекології.

Андрієць М.М. – старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

Хавруняк І.В. – викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

Кушнір С.Л. – лікар обласного клінічного діагностичного центру

Прокопчук О. – лікар Сторожинецької ЦРЛ.

Голи у фінальній грі забили Хащук В.С., Бірюк І.Г. та Мойсюк В.Д.