• Українська
  • English
Успішний виступ легкоатлетів БДМУ на Чемпіонаті області

Упродовж 11-12 травня 2018 року на стадіоні «Буковина» відбулися змагання з чемпіонату Чернівецької області з легкої атлетики серед усіх вікових груп. Активну участь у цих стартах взяли участь спортсмени БДМУ.

Цього року змагання зібрали рекордну кількість учасників.

Серед молоді на дистанції 100м срібну нагороду з кращим власним результатом 12,8 здобула студентка 4 курсу медичного факультету №1 Івасик Вікторія, вона ж здобула бронзу на дистанції 200м.

Дві бронзові нагороди (100м та  200м) з особистим рекордом здобув студент 4 курсу медичного факультету №2 Пшеничний Богдан.

Серед юніорок на дистанції 100 м здобула бронзу дебютантка збірної Лучик Юлія (2 курс, медичний факультет №2).

Серед юнаків 3 місце на дистанції 100м посів студент першого курсу  медичного факультету №1 Ясинішин Дмитро.

На думку тренера команди старшого викладача кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Городинського С.І. результати виступів наших легкоатлетів зростають від змагань до змагань, що є дуже гарною заявкою на майбутні перемоги.