Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

22 лютого
Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

23 лютого

Гавалешко В.П.
Гайдуков В.А.
Мазур О.О.
Тарасюк В.І.
Филип У.Я.
Чорноус В.О.

24 лютого

Коваленко С.В.
Токар О.М.

25 лютого

Акентьєв С.О.
Буряк О.Г.
Калуцький І.В.

26 лютого

Кушнір А.М.
Лугова Т.Д.
Малєй І.В.
Руснак Ю.М.

27 лютого

Боштан Ю.М.
Денисенко О.І.
Попадюк Т.В.
Тащук В.К.

28 лютого

Візнюк І.Д.

1 березня

Врублєвська А.С.
Задерей С.І.
Кірошко І.С.
Кузьо О.О.
Сохацький В.М.

2 березня

Крупко О.В.

3 березня

Василашко М.І.
Карвацька Ю.П.
Купчанко К.П.

4 березня

Басараба Р.Ю.
Блажієвська О.М.
Воловідник М.В.
Гараздюк М.С.
Герман П.Л.
Д’яченко Т.М.
Кравчук С.Ю.
Кропельницька Ю.В.
Рябий С.І.
Семенюк Т.О.

5 березня

Горицький Я.В.
Запаранюк С.А.
Курікеру М.А.

6 березня

Гладерук Н.М.
Гончарук Р.І.
Кашул М.О.
Кишкан І.Г.
Кричун І.І.

7 березня

Вахнован Л.В.
Левицька С.А.
Руснак І.Г.
Сальніков О.Л.
Слободян О.О.
Степан В.Т.

8 березня

Островська-Гомон О.Б.

9 березня

Маковей Д.І.
Остафійчук В.В.

Збірна БДМУ перемогла у військовій грі «Герої козацької слави»

Понеділок, 22 жовтня 2018 12:28

19 жовтня у парку ім. Ю. Федьковича відбулася військово-патріотична гра «Герої козацької слави» присвячена Дню українського козацтва, Дню захисника України та Дню заснування Української Повстанської Армії.

 

У змаганнях взяли участь команди вищих навчальних закладів міста та коледжів. За перемогу боролися 10 команд. До програми квесту входили 8 етапів: історичний та медичний конкурси, змагання з силових видів, розбірка-збірка автомату, перетягування канату.

Конкуренція виявилася дуже жорсткою, але наша команда не знала собі рівних, тому впевнено перемогла у командному заліку. Кожен учасник нашої збірної доклав максимальних зусиль до спільної перемоги, хлопці продемонстрували надзвичайний командний дух, що власне, і вирішило долю головної нагороди.

У складі команди виступали:

Медичний факультет №1

  • Корецький Роман – 2 курс, 4 група.
  • Ясинішин Дмитро - 2 курс, 11 група.
  • Лисенко Олег - 2 курс, 11 група.
  • Кябуру Дмитро – 1 курс, 13 група

Медичний факультет №2

  • Бучко Тарас – 6 курс, 24 група.
  • Ракін Костянтин – 6 курс, 24 група
  • Череп Андрій - 6 курс, 17 група.

Медичний факультет №3

  • Атілла Мансурі – 3 курс, 46 група.
  • Аміт Кумар – 3 курс, 46 група.

Медичний факультет №4

  • Стецкевич Арсен – 5 курс, 4 група, «Педіатрія».
  • Вархомій Петро – 4 курс, 1 група, «Педіатрія».
  • Ткачук Євгеній - 5 курс, 1 група, «Педіатрія».

Стоматологічний факультет

  • Малиш Назар – 4 курс, 1 група.
  • Лаюк Денис – 2 курс, 6 група.
  • Корецький Роман – 2 курс, 4 група.

Фармацевтичний факультет

  • Зелінко Роман – 4 курс, 1 група.

До такого результату нашої команди великі зусилля доклади викладачі, які її готували: викладачі кафедри медицини катастроф та військової медицини підполковник Юрчук Л.П, полковник запасу Бєлов М.О., полковник Стефак Я.П., полковник Мойсюк В.Д.; та викладачі кафедри внутрішньої медицини фізичної реабілітації та спортивної медицини Андрієць М.М., Городинський С.І., Семенов П.В.

Від імені ректорату щиро вітаємо переможців та бажаємо нових звершень

Прочитано 340 разів