Змагання до Дня Святого Миколая відбулися в БДМУ

11 грудня у спорткомплексі БДМУ відбулися традиційні змагання з нагоди Дня Святого Миколая для діток спеціальних шкіл-інтернатів. Цього року у змаганнях взяли участь 20 хлопчиків та 12 дівчат зі спеціальної школи-інтернату №4, спеціалізованої школи №1. №2 та №3.

Атмосфера змагань була справді святковою і дружньою, а спортивний азарт лише підсилював її. Діти із задоволенням змагалися, а на майданчиках розгорілися справжні спортивні баталії.

Юні тенісисти, крім спортивних нагород, отримали безліч подарунків, підготованих студентами та співробітниками кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб та внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини.

Студенти та куратори медичного факультету №1 активно долучились до свята: 1 група 1 курс (кураторт Наварчук Наталія, доцент кафедри анатомії людини ім. М. Г. Туркевича), 7 група 1 курс (куратор Мельничук Аліна, асистент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії), 7 група 2 курс (куратор Юрків Оксана, асистент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти), 13 група 2 курс (куратор Гуцул Оксана, асистент кафедри гігієни та екології), 6 група 3 курс (куратор Гараздюк Іван, доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб), 13 група 3 курс (куратор Ференчук Олена, асистент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії), 14 група 3 курс (куратор Городинський Сергій, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини), 10 група 4 курс (куратор Смандич Віталій, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб), 13 група 4 курс (куратор Яковець Кароліна, доцент кафедри дитячої хірургії та отоларингології), головний куратор факультету Оліник Оксана.

1 курсу 2 курсу спеціальності “Фармація” (на основі базової середньої освіти) коледжу БДМУ (куратор – викладач фізичного виховання коледжу БДМУ Єрохова А.А).

Діти були у захваті від нагород та подарунків, які їм підготували організатори. Кожна команда отримала волейбольний м‘яч, цікаві настільні ігри та багато солодощів, а кожен учасник додатково отримав солодкий подарунок.