21 березня

Мар’янчук Г.Г.

Студенти БДМУ зорганізували спортивне свято

Вівторок, 19 лютого 2019 16:01

16 лютого студенти-іноземні громадяни з африканських країн зорганізували цікаве та видовищне спортивне свято у спортивному комплексі БДМУ.

Цілий день був присвячений спорту. Студенти завзято змагалися за перемогу у настільному тенісі, волейболі та баскетболі. Навіть розминку перед змаганнями молоді люди перетворили на видовищний флеш-моб.

У настільному тенісі спортсмени продемонстрували не лише волю до перемоги, але й хорошу технічну підготовку. Найбільш масовими були змагання з волейболу, у яких взяли участь п’ять команд. Але за емоційним напруженням та спортивним запалом незаперечним лідером стали змагання з баскетболу. Всі три команди продемонстрували неабияку майстерність, технічну і одночасно красиву гру.

Підтримати спортсменів прийшла головний куратор медичного факультету №3 Гарвасюк Олександра, а технічний супровід суддівства та організації змагань забезпечили співробітники курсу фізичного виховання кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини.

Хочеться відзначити що студенти-іноземці завжди охоче беруть участь у спортивних змаганнях та самі ініціюють більшість з них. Даний турнір є першим етапом змагань Спартакіади університету, який має на меті сформувати збірні команди факультету, які навесні будуть змагатися з іншими факультетами за кубок університету.

Матеріал підготувала: старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Куліш Наталія

Прочитано 97 разів Останнє редагування Середа, 20 лютого 2019 12:35