22 березня

Ластівка І.В.

Середа, 01 березня 2017 16:41
Міжобласний турнір з футзалу

Впродовж 3-4 березня проходитиме Міжобласний турнір з футзалу серед жіночих команд «Буковинська весна 2017».

Середа, 01 березня 2017 16:29
Змагання з футзалу «Повір в себе»

23 лютого в спортивному комплексі «Олімпія» відбулися благодійні змагання з футзалу серед дітей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе».

Вівторок, 21 лютого 2017 11:43
Під час змагання

18-19 лютого у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання з класичного пауерліфтингу з нагоди 28 річниці виводу військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій.

Неділя, 19 лютого 2017 18:54
В БДМУ відбулися змагання з настільного тенісу «Повір у себе»

15 лютого в спортивному комплексі БДМУ пройшли благодійні змагання з настільного тенісу серед дітей з фізичними вадами «Повір у себе». Спортивний клуб БДМУ вже кілька років поспіль організовує подібні акції спільно з регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Середа, 21 грудня 2016 09:19
Під час заходу

16 грудня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання з волейболу серед жіночих команд коледжів міста з нагоди Дня Святого Миколая.