22 березня

Ластівка І.В.

Середа, 14 грудня 2016 09:36
Під час змагання

11 грудня спорткомплекс БДМУ гостинно приймав у себе змагання Обласних спортивних ігор серед студентів з жиму штанги лежачи та армреслінгу серед усіх вагових категорій. Співорганізатором змагань була інтернет спільнота «Sport people chernivtsi».

Субота, 10 грудня 2016 02:40
Під час змагання

8-9 грудня у шаховому клубі «Біла Тура» відбулися змагання Обласних спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з шахів.

Збірна команда БДМУ вже традиційно сильно виступає на цих змаганнях.

Середа, 07 грудня 2016 02:38
Під час змагання

Цього року на Чемпіонаті України з бодібілдингу та фітнесу за версією Національної федерації бодібілдингу та фітнесу України, який проходив в місті Одеса вперше взяли участь і представники БДМУ.

Понеділок, 05 грудня 2016 02:33
Під час змагання

4 грудня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання відкритої першості БДМУ з народного жиму (багатоповторний жим лежачи штанги вагою власного тіла) та гирьового спорту.

Вівторок, 29 листопада 2016 15:35
Збірна команда БДМУ

Упродовж 18-21 листопада у спорткомплексі БДМУ традиційно проходили змагання з волейболу серед чоловічих команд з нагоди Міжнародного Дня Студента. Цей турнір щороку збирає все більше учасників. Цього року у турнірі брали участь команди ВНЗ та коледжів області.