Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

1 грудня
Білик І.І.
Бербець А.М.

2 грудня
Звінчук Г.Й.
Куковська І.Л.
Никоряк Ю.В.
Сливка В.І.
Сорохан М.М.

3 грудня
Власик Л.І.
Щербініна С.А.

4 грудня
Баламутова М.І.
Боднарюк Г.П.
Жусова І.В.
Караля Г.С.
Ковтюк Н.І.
Когут С.А.
Плаксивий О.Г.
Плеш І.А.
Тирон Г.В.
Яцко Г.О.

5 грудня
Галушко К.С.
Грачова Т.І.
Шлюсар О.І.
Штефанюк В.І.

6 грудня
Безрук Т.О.
Габор С.Т.
Павлюк М.С.
Яворенко К.Ю.

7 грудня
Дутчак В.Д.
Кривчанська М.І.
Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Фундюр В.Д.
Хомко О.Й.
Шевчук П.П.

8 грудня
Бицко Н.І.
Тюлєнєва О.А.

9 грудня
Гальчук К.Л.
Колюбакіна Л.В.
Рандюк Ю.О.

10 грудня
Вербівська Р.М.
Ортеменка Є.П.
Сандуляк М.Г.

11 грудня
Колоскова Р.П.
Лакомова О.І.
Михайлюк Н.В.

12 грудня
Бойко Ю.І.
Давиденко І.С.
Сопова І.Ю.

13 грудня
Сивокоровська В.О.

14 грудня
Варварич Ю.І.
Чернявська Г.В.

15 грудня
Аністратенко А.В.
Вінклер І.А.

16 грудня
Кравченко О.В.
Краснюк М.І.
Надводна В.К.
Сегедіна М.І.

17 грудня
Лазарюк М.В.
Малишевський І.О.
Окрім І.І.
Скрицька Н.В.

18 грудня
Іванова О.М.
Вівсянник О.Й.
Гайдич Л.І.
Гангал Е.В.
Попович А.І.

Розклад занять (осінній семестр)

Розклади занять для студентів всіх курсів
на осінній семестр 2013-2014 н.р.
(інформація оновлюється по мірі надходження розкладів)


Медичний факультет №1

Лікувальна справа

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс (практичні) - (лекції)

5 курс (практичні) - (лекції)

6 курс

Медичний факультет №2

Лікувальна справа

1 курс

2 курс

2 курс (34 гр)

3 курс

3 курс (29-30 гр)

4 курс (практичні) - (лекції)

5 курс (практичні) - (лекції)

6 курс

Медичний факультет №3

Лікувальна справа

1 курс (27-29 гр. - укр. мова навчання)

For Foreign 1st Year Students

For Foreign 2st Year Students

For Foreign 3st Year Students

For Foreign 4st Year Students and Lecture

For Foreign 5st Year Students and Lecture

For Foreign 6st Year Students

Медичний факультет №4

Медична психологія

2 курс

3 курс

4 курс (практичні) - (лекції)

5 курс (лекції)

6 курс (практичні)  (лекції)


Педіатрія

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс (практичні) - (лекції)

5 курс (практичні) - (лекції)

6 курс


Сестринська справа (магістр)

1 курс

2 курс


Сестринська справа (бакалавр)

1 курс

2 курс


Лабораторна діагностика (бакалавр)

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

Стоматологічний факультет

Стоматологія

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс (практика) (лекції)

5 курс (практика) (лекції)

Фармацевтичний факультет

Клінічна фармація

4 курс

5 курс

Фармація (спеціаліст, денна форма)

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

Фармація (спеціаліст, заочна форма)

1 курс

2 курс

5 курс

Фармація (бакалавр, заочна форма)

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

Коледж

Сестринська справа (молодший спеціаліст), після 11 класу

1 курс

2 курс

2 курс (іноземні громадяни)

3 курс

3 курс (іноземні громадяни)


Сестринська справа (молодший спеціаліст), після 9 класу

1 курс

Фармація (молодший спеціаліст, денна форма), після 11 класу

1 курс

2 курс

Фармація (молодший спеціаліст, денна форма), після 9 класу

1 курс

Фармація (молодший спеціаліст, заочна форма)

1 курс

2 курс

3 курс