Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

14 серпня
Боднарюк О.І.
Копчук Т.Г.
Тимофійчук З.І.

15 серпня
Дідик М.М.
Колотило Т.Р.
Кормуш О.В.
Островськй П.М.
Побурян В.В.

16 серпня
Велика А.Я.
Данилюк М.Д.
Костинюк Г.В.
Лойтра А.О.
Тащук С.Д.

17 серпня
Мазуркевич С.А.
Степаненко В.О.
Якобчук С.О.

18 серпня
Албота О.М.
Бікір Л.М.
Маринчин В.І.
Марфін А.І.
Соколенко А.А.
Тимофієва М.П.
Цікал В.М.

19 серпня
Борисюк А.С.
Домбровський Д.Б.

20 серпня
Гарматюк Н.Т.
Грозав А.М.

21 серпня
Боднар Н.Я.
Гаген О.Ю.

22 серпня
Голодрига Є.А.
Чимпой К.А.
Швець Н.В.

23 серпня
Гуцул М.В.
Кокалко М.М.
Максимчук В.І.
Мотрук М.П.
Різун В.К.

24 серпня
Білий В.М.
Гушелик Г.О.
Данилова М.О.
Коваль Г.Д.
Криштанович М.О.
Сопіт Д.Ф.
Ширєнкова-Білійчук А.О.

25 серпня
Бочаров А.В.
Гончарюк В.П.
Рева В.Б.
Федів О.І.

26 серпня
Гайдичук В.С.
Горда Т.Г.
Попелюк О.В.

27 серпня
Білоокий В.В.
Вакарчук М.Г.
Пайонк М.П.

28 серпня
Войткевич Ю.І.
Питлік В.В.
Проняєв Д.В.
Яворська М.М.

29 серпня
Жиряда А.Г.
Князєва О.В.
Коханюк Ю.В.
Романчук Л.І.
Сорохан В.Д.
Чепишко М.І.

Розклад занять (осінній семестр)

Розклади занять для студентів всіх курсів
на осінній семестр 2013-2014 н.р.
(інформація оновлюється по мірі надходження розкладів)


Медичний факультет №1

Лікувальна справа

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс (практичні) - (лекції)

5 курс (практичні) - (лекції)

6 курс

Медичний факультет №2

Лікувальна справа

1 курс

2 курс

2 курс (34 гр)

3 курс

3 курс (29-30 гр)

4 курс (практичні) - (лекції)

5 курс (практичні) - (лекції)

6 курс

Медичний факультет №3

Лікувальна справа

1 курс (27-29 гр. - укр. мова навчання)

For Foreign 1st Year Students

For Foreign 2st Year Students

For Foreign 3st Year Students

For Foreign 4st Year Students and Lecture

For Foreign 5st Year Students and Lecture

For Foreign 6st Year Students

Медичний факультет №4

Медична психологія

2 курс

3 курс

4 курс (практичні) - (лекції)

5 курс (лекції)

6 курс (практичні)  (лекції)


Педіатрія

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс (практичні) - (лекції)

5 курс (практичні) - (лекції)

6 курс


Сестринська справа (магістр)

1 курс

2 курс


Сестринська справа (бакалавр)

1 курс

2 курс


Лабораторна діагностика (бакалавр)

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

Стоматологічний факультет

Стоматологія

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс (практика) (лекції)

5 курс (практика) (лекції)

Фармацевтичний факультет

Клінічна фармація

4 курс

5 курс

Фармація (спеціаліст, денна форма)

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

Фармація (спеціаліст, заочна форма)

1 курс

2 курс

5 курс

Фармація (бакалавр, заочна форма)

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

Коледж

Сестринська справа (молодший спеціаліст), після 11 класу

1 курс

2 курс

2 курс (іноземні громадяни)

3 курс

3 курс (іноземні громадяни)


Сестринська справа (молодший спеціаліст), після 9 класу

1 курс

Фармація (молодший спеціаліст, денна форма), після 11 класу

1 курс

2 курс

Фармація (молодший спеціаліст, денна форма), після 9 класу

1 курс

Фармація (молодший спеціаліст, заочна форма)

1 курс

2 курс

3 курс